Repasované počítače Celeron

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Počítače s procesory Intel Celeron se řadí k těm méně výkonným v naší nabídce, ale samozřejmě vždy záleží na generaci procesoru. Nabízejí dostatečný výkon pro běžné aplikace a práci na internetu. Díky nižším pořizovacím nákladům jsou stále zajímavou a dobře použitelnou volbou pro nejlevnější repasované počítače.

Technologie

Procesory Intel Celeron jsou založeny na jádře Pentium 4. Hlavní rozdíl spočívá v poloviční vyrovnávací paměti L2 cache, a tedy snížení výkonu oproti Pentiu. Díky zjednodušení architektury se Celerony dají jednodušeji přetaktovat. Pokud máte o Celeronech obecně špatné mínění jen proto, že se o nich říká, že jsou špatné, pak si prosím přečtěte krátké porovnání výkonu těchto procesorů s dalšími z naší nabídky.