Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady
Produkty / / Stojan pro dock a LCD

VYPRODÁNO - Stojan pro dock a LCD

Základní prodej

190 Kč bez DPH
230 Kč s DPH

Vaše cena

190 Kč bez DPH
230 Kč s DPH

Produkt je samostatně neprodejný - skrze konfigurátor jej lze přiobjednat ke každému monitoru Dell z naší nabídky.

Stojan pro dock a LCD Dell

Snažíte se naskládat na pracovní stůl svůj notebook s dokovací stanicí a monitorem, ale nemáte dost místa? Chcete vše kompaktně sestavit a zároveň mít možnost komfortního polohování LCD? Bytelný stojan společnosti Dell vyřeší právě tyto problémy. Spolehlivost produktů Dell spolu s rozšířenými službami společnosti Technimax s.r.o. Vám zajistí maximální efektivitu a minimum starostí.

Funkce a použití

Kovové provedení stojanu zajištuje pevné uchycení LCD monitoru s úhlopříčkou 17" až 24" a umožňuje jeho komfortní nastavení. LCD displej můžete posouvat ve svislém směru (nastavení výšky), otáčet do stran, naklápět ve vodorovném směru a otáčet kolem osy. Stojan je vybaven pojistným tlačítkem v zadní části, pro zajištění dokovací stanice proti vypadnutí, praktickým otvorem pro vedení kabelů k samotnému LCD monitoru a zabudovaným klíčem pro přenastavení stojanu. Po stránce designu výrobek koresponduje s dalším příslušenstvím Dell a všemi produkty Latitude i Precision.

Další repasované příslušenství

Jestliže Vám tento stojan nevyhovuje nebo potřebujete jiný doplněk, najdete jej v sekci příslušenství a komponenty.

Toto zboží je samostatně neprodejné. Můžete ho objednat pouze jako součást jiných produktů. Můžete ho také objednat dodatečně, ke dříve zakoupenému nadřazenému zboží. V tomto případě si připravte výrobní číslo nadřazeného produktu a kontaktujte nás telefonicky.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.