Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady

Výměna původní grafické karty za nVidia Quadro 5000 s pamětí 2,5GB GDDR5 a porty DVI a 2x DisplayPort

Základní prodej

5 990 Kč bez DPH
7 248 Kč s DPH

Vaše cena

5 990 Kč bez DPH
7 248 Kč s DPH

Vybíráte vhodný počítač na grafiku, střih videa, komplexní projekty nebo jiné náročné využití? Potom je vhodné vybrat stroj s výkonnější grafickou kartou.

Typ grafické karty najdete u každého počítače pod záložkou parametry na řádku s označením grafická karta. Pokud ta stávající není pro vaše použití dostatečná, doporučujeme přiobjednat tuto položku, čímž získáte vyšší grafický výkon.

Pokud je ve vybraném počítači nedostatečně výkonná grafická karta, vyměníme vám ji po objednání této položky za výkonnou grafickou kartu s pamětí 2,5GB GDDR5. Jedná se o kartu nVidia Quadro 5000 s porty DVI a 2x DisplayPort, jejíž podrobné parametry najdete na webu společnosti NVIDIA.

Pokud by Vás zajímalo více detailních informací o osazené grafické kartě nVidia Quadro 5000, potom nahlédněte do našeho informačního článku - Grafické karty nVidia Quadro a jejich porty.

Toto zboží je samostatně neprodejné. Můžete ho objednat pouze jako součást jiných produktů. Můžete ho také objednat dodatečně, ke dříve zakoupenému nadřazenému zboží. V tomto případě si připravte výrobní číslo nadřazeného produktu a kontaktujte nás telefonicky.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.