Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady

Výměna stávající optické mechaniky za prázdný šuplík bez disku

Základní prodej

590 Kč bez DPH
714 Kč s DPH

Vaše cena

590 Kč bez DPH
714 Kč s DPH

Jste náročný uživatel, který požaduje kombinaci snadno přenosného notebooku, spolu se dvěma HDD, díky kterým získáte vysokou kapacitu pro vaše data? Přitom ale máte svůj vlastní disk a další nově kupovaný disk vložený místo mechaniky by vám byl k ničemu? Nabízíme vám možnost nechat si vyměnit optickou mechaniku za prázdný šuplík bez disku, do kterého si můžete vložit později svůj vlastní disk.
Díky tomu budete moci využít svůj disk, bez nutnosti přesunovat svá data a v kombinaci s druhým, původním HDD vloženým v notebooku, tak získáte velký úložný prostor, aniž byste přišli o mobilitu notebooku jako celku a vše bude bez externích krabiček a kabelů. Jedinou nevýhodou tak zůstává ztráta optické DVD mechaniky, kterou si výměnou necháváme. Na šuplíku je nasazen čelní kryt z původní optické mechaniky, takže designově rozdíl nepoznáte.

Prázdný šuplík vložíme přímo do notebooku a vám poté pouze stačí do něj vložit svůj HDD.

Toto zboží je samostatně neprodejné. Můžete ho objednat pouze jako součást jiných produktů. Můžete ho také objednat dodatečně, ke dříve zakoupenému nadřazenému zboží. V tomto případě si připravte výrobní číslo nadřazeného produktu a kontaktujte nás telefonicky.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.