Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady

Výměna stávající optické mechaniky za šuplík s SSD diskem s kapacitou 500 GB

Základní prodej

2 490 Kč bez DPH
3 013 Kč s DPH

Vaše cena

2 490 Kč bez DPH
3 013 Kč s DPH

Jste náročný uživatel, který požaduje kombinaci snadno přenosného notebooku spolu s vysokou kapacitou HDD a rychlostí SSD? Nabízíme vám možnost nechat si vyměnit optickou mechaniku za šuplík s přídavným SSD diskem, na který si můžete nahrát operační systém.
Díky tomu budete mít rychlost SSD v kombinaci s kapacitou HDD, aniž byste přišli o mobilitu notebooku jako celku, bez externích krabiček a kabelů. Jedinou nevýhodou tak zůstává ztráta optické DVD mechaniky. Na šuplík s přídavným diskem se nasadí čelní kryt z původní optické mechaniky, takže designově rozdíl nepoznáte.

SSD disk vložíme na primární pozici místo původního HDD a tento původní disk poté vložíme do šuplíku místo mechaniky. SSD disk je zcela nový s velikostí úložného prostoru 500 GB. Výrobcem disku je Samsung, konkrétně se jedná o model V-NAND SSD 850 EVO, o kterém se více dočtete v našem článku. V případě instalace operačního systému jej nahrajeme na nově vložený primární SSD.

Toto zboží je samostatně neprodejné. Můžete ho objednat pouze jako součást jiných produktů. Můžete ho také objednat dodatečně, ke dříve zakoupenému nadřazenému zboží. V tomto případě si připravte výrobní číslo nadřazeného produktu a kontaktujte nás telefonicky.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.