Zebra ZM400

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Zebra ZM400 je výkonná tiskárna etiket a čárových kódů s vysokým rozlišením. Vhodná je zejména do větších provozů, kde je potřeba tisknout mnoho štítků ve větších sériích.

Zebra ZM400 podporuje termální i termotransferový tisk, záleží na vašich preferencích a nastavení. Rozlišení tisku může být dle konkrétní konfigurace 203, 300 nebo až 600 dpi, což je na tento typ tiskáren velmi vysoká hodnota. Zařízení můžeme připojit přes USB, LPT nebo do sítě klasickým RJ-45. Základní nastavení lze provádět i přímo na tiskárně přes ovládací panel s displejem.

Pokud potřebujete velkou výkonnou tiskárnu do náročných provozů, Zebra ZM400 je zde pro vás. Další zařízení pro tisk etiket a čárových kódů najdete v naší sekci repasovaných tiskáren.