Nové možnosti v konfigurátoru

Nové možnosti v konfigurátoru

V poslední době jsme pro vás zavedli několik novinek v našem konfigurátoru. Všechny byly přidány na základě zpětné vazby od vás, našich zákazníků, takže věříme, že budou k užitku a zpříjemní vám pořízení repasované výpočetní techniky.

SSD disky Samsung Evo 860/870

Ke všem počítačům a notebookům, které mají k dispozici 2,5" SATA pozice pro disk, nabízíme možnost výměny disku za nový SSD Samsung Evo 860 nebo 870 (dle dostupnosti, modely 860 se již pomalu doprodávají). V konfigurátoru vedle těchto disků stále najdete i modely Kingston, které jsou levnější a pro většinu uživatelů zcela dostačující. Ale protože někteří z našich významných stálých zákazníků přímo vyžadují kvalitu disků Samsung, rozhodli jsme se jim vyjít vstříc. Pro nás to znamená držet stále skladem zásoby vícero druhů disků, ale věříme, že vám to pomůže, a to je hlavní.

SSD disky o kapacitě až 1 TB

Donedávna jsme nabízeli SSD o maximální kapacitě 480 GB, ale protože doba se posunula a ceny vyšších kapacit již poklesly na přijatelnou úroveň, nabízíme vám nyní SSD Kingston 960 GB a SSD Samsung 1000 GB (tedy 1 TB). Zda takto velké SSD opravdu potřebujete, to už záleží na individuálním zhodnocení vaší konkrétní činnosti. Z ohlasů zákazníků ale víme, že 1 TB SSD disky svou klientelu mají i v segmentu repasované techniky.

SSD

Vyjmutí SSD disku

Stává se, že zákazník má svůj vlastní disk, který si chce do stroje namontovat, proto by rád zakoupil stroj se slevou bez disku. I tuto možnost nově nabízíme. U strojů, které mají v základní konfiguraci SSD disk, si můžete v konfigurátoru zvolit vyjmutí disku a dodání bez SSD, za což vám z ceny zařízení odečteme 200 Kč bez DPH. Dodaný PC nebo notebook pak dostanete bez disku, ale s připravenou pozicí pro 2,5" disk, tedy s rámečkem i veškerou potřebnou kabeláží.

Wifi a Bluetooth modul včetně antény

U miniaturních počítačů Dell OptiPlex v provedení Micro nabízíme možnost doplnění o Wifi a Bluetooth modul včetně antény. Tento typ počítače je tak malý, že lze umístit na nejrůznější místa, kam by nás třeba ani nenapadlo dávat počítač běžných rozměrů. Abyste k němu nemuseli složitě natahovat kabely, můžete si jej nechat vybavit modulem pro bezdrátovou komunikaci. Na internet přes Wifi, myš a klávesnici přes Bluetooth a jedinými kabely zůstane napájení a připojí na obrazovku.

Externí numerika neboli NumPad

Menší notebooky Dell o úhlopříčce 12,5" a 14" nemívají numerickou část klávesnice, což je pro některé zákazníky problém. Protože celá externí klávesnice je zbytečně velká a nepraktická na přenášení, zařadili jsme do nabídky NumPad. Jde o malou část klávesnice s numerickými znaky, kterou si přes USB připojíte k notebooku a jednoduše položíte hled vedle, kde by u větších modelů numerika standartně byla. Jednoduché a levné rozšíření pro pohodlnou práci.

Wifi a NumPad

Napadá vás další rozšíření konfigurátoru, které by vám pomohlo a aktuálně ho u nás nenacházíte? Pak nám prosím dejte vědět na naší infolince, kde si o tom s vámi rádi promluvíme a zkusíme vymyslet, jakým způsobem vám vyhovět.

Vyberte si z notebooků s bohatým konfigurátorem