Repasované monitory

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

LCD monitory obecně, tedy i použité LCD monitory, jsou typické svou nízkou poruchovostí a bezproblémovým chodem. Díky relativně jednoduchému principu fungování má značkový monitor k pc mnohem delší životnost, než uživatel požaduje. Obvykle se značkové repasované monitory mění až v okamžiku, kdy uživatel hledá větší uhlopříčku nebo požaduje vyšší parametry.

Víte, že u našich monitorů Dell garantujeme 0 vadných pixelů a žádné škrábance ani otlaky na panelu? Takovou jistotu nemáte ani u koupě nového monitoru, kde bývá standardně uvedeno, že 2 mrtvé pixely neopravňují k reklamaci zboží. Všechny garance kvality repasovaných monitorů najdete popsány na našem blogu.

Nový nebo repasovaný?


Věčná otázka, jednoduchá odpověď:
- Pokud je vaše pokladna bezedná, objednávejte nový pc monitor renomované značky a nejvyšší řady. Cena je ale opravdu vysoká.
- Pokud jsou vaše finanční možnosti omezené, můžete zvolit nové levné monitory v nejnižší kategorii, kde je potřeba počítat s horšími parametry, nekvalitním stíněním a je také potřeba zapomenout na možnost si monitor na stole ergonomicky nastavit.
- Pokud chcete opravdu kvalitní, a přitom levný monitor, nezbývá než vybrat repasovaný monitor Dell, EIZO, NEC apod. Zde se můžete mimo jiné spolehnout na široké možnosti nastavení polohy monitoru (otáčení do stran, nastavení výšky, svislé naklápění nebo funkce PIVOT).

Vyberte si levné monitory Dell. Pokud máte obavy z nákupu repasovaného LCD monitoru, vyberte si prodejce, který vám dokáže za příplatek prodloužit záruku až na 4 roky. Vybírejte u prodejců s vlastním zázemím, servisem a prodejnou. Virtuální internetoví prodejci často naslibují i nemožné, jen abyste u nich utratili své peníze, protože vědí, že jsou skrytí za obrazovkou monitoru nebo sluchátkem telefonu.

Filtrovat zboží dle parametrů
Displej
Výbava
Interní reproduktory
Model
Zrušit vybrané filtry