Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady
Produkty / Repasované počítače / Mini počítače
CO VÁM VŠE GARANTUJEME?

1

Reklamaci vyřídíme
do druhého dne

2

Zboží druhý
den u Vás

3

Informace
dostanete IHNED

4

Okamžitá výměna
poškozené zásilky

Mini počítače

Nejmenší Dell OptiPlex 790 USFF Počítače Dell OptiPlex v provedení USFF lze právem označovat jako mini počítače. Co do rozměrů jsou malé, výkonově však nezaostávají. Pro více informací o modelu OptiPlex 790 USFF můžete shlédnout informační video, které jsme na toto téma natočili. Informace z videa lze do značné míry vztáhnout i na ostatní modely, které jsou konstrukčně obdobné. Pokud vám okolnosti nedovolují shlédnout video, můžete si přečíst recenzi nejmenšího počítače Dell OptiPlex 790 USFF, ve které najdete totožné informace v textové podobě.


Repasované minipočítače Dell

Obecně lze o minipočítačích Dell OptiPlex USFF říci, že šetří jak místo na stole, tak elektrickou energii, což znamená i nižší provozní náklady. Pomocí speciálního stojanu je lze připevnit za LCD monitor se standardem VESA, čímž vznikne snadno přenosný celek, označovaný společností Dell jako All in One - vše v jednom. Podrobnější informace a video recenzi těchto sestav najdete v příslušné kategorii repasovaných počítačů.

Zvláštní výjimkou v naší nabídce jsou mini PC s procesory Intel Atom, OptiPlex FX170, které svými miniaturními rozměry strčí do kapsy i OptiPlexy v provedení USFF. Jedná o velmi levné repasované počítače, které ale již řadíme mezi takzvané tenké klienty, nejčastěji používané jako terminály pro vzdálený přístup k serveru či jiným výpočetním stanicím. Výkonem už na klasické počítače nedosahují, avšak mají své vlastní přednosti - ještě nižší spotřebu, tichý provoz bez ventilátoru, absenci pohyblivých částí a velmi nízkou hmotnost.

Ať už hledáte malý kancelářský počítač nebo nejlevnější tenký klient, v kategorii mini PC Dell jste na správném místě. Pokud chcete porovnat velikosti mini počítačů s dalšími modely Dell OptiPlex 780 s označením SFF, desktop a tower, můžete shlédnout video se srovnáním všech typů skříní.

V aktuální sekci 17 produktů

Zobrazit rozšířené filtrování
Procesor
Model a provedení
Operační paměť
Grafická karta
Pevný disk
Porty
Operační systém
Rozměry
Výbava

Typ CPU

Počet jader CPU

Frekvence CPU

Hodnocení CPU (Benchmark)

1

2362 bodů - 8891 bodů
(17)

Generace procesoru

Model

Provedení (typ CASE)

Kapacita operační paměti RAM

Typ operační paměti

Maximální kapacita paměti RAM

Typ grafické karty

Grafická karta

Hodnocení grafiky (Benchmark)

1

293 bodů - 709 bodů
(17)

Kapacita pevného disku

Typ pevného disku

USB 3.0

USB 2

LPT

PS2

HDMI

VGA

DVI

DisplayPort

eSATA/USB

COM

Operační systém

Šířka

1

47 mm - 237 mm
(17)

Výška

1

36 mm - 200 mm
(17)

Hloubka

1

176 mm - 240 mm
(17)

Hmotnost

1

1.1 kg - 3.3 kg
(17)

Optická mechanika

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.