Uživatel: Nepřihlášený
Produkty / Repasované počítače / Mini počítače
CO VÁM VŠE GARANTUJEME ?

1

Reklamaci vyřídíme
DO 5 DNŮ

2

Zboží druhý
den u Vás

3

Informace
dostanete IHNED

4

Okamžitá výměna
poškozené zásilky

Mini počítače

Nejmenší Dell OptiPlex 790 USFF Počítače Dell OptiPlex v provedení USFF lze právem označovat jako mini počítače. Co do rozměrů jsou malé, výkonově však nezaostávají. Pro více informací o modelu OptiPlex 790 USFF můžete shlédnout informační video, které jsme na toto téma natočili. Informace z videa lze do značné míry vztáhnout i na ostatní modely, které jsou konstrukčně obdobné. Pokud vám okolnosti nedovolují shlédnout video, můžete si přečíst recenzi nejmenšího počítače Dell OptiPlex 790 USFF, ve které najdete totožné informace v textové podobě.


Repasované minipočítače Dell

Obecně lze o minipočítačích Dell OptiPlex USFF říci, že šetří jak místo na stole, tak elektrickou energii, což znamená i nižší provozní náklady. Pomocí speciálního stojanu je lze připevnit za LCD monitor se standardem VESA, čímž vznikne snadno přenosný celek, označovaný společností Dell jako All in One - vše v jednom. Podrobnější informace a video recenzi těchto sestav najdete v příslušné kategorii repasovaných počítačů.

Zvláštní výjimkou v naší nabídce jsou mini PC s procesory Intel Atom, OptiPlex FX170, které svými miniaturními rozměry strčí do kapsy i OptiPlexy v provedení USFF. Jedná o velmi levné repasované počítače, které ale již řadíme mezi takzvané tenké klienty, nejčastěji používané jako terminály pro vzdálený přístup k serveru či jiným výpočetním stanicím. Výkonem už na klasické počítače nedosahují, avšak mají své vlastní přednosti - ještě nižší spotřebu, tichý provoz bez ventilátoru, absenci pohyblivých částí a velmi nízkou hmotnost.

Ať už hledáte malý kancelářský počítač nebo nejlevnější tenký klient, v kategorii mini PC Dell jste na správném místě. Pokud chcete porovnat velikosti mini počítačů s dalšími modely Dell OptiPlex 780 s označením SFF, desktop a tower, můžete shlédnout video se srovnáním všech typů skříní.

V aktuální sekci 30 produktů

Zobrazit rozšířené filtrování
Procesor
Model a provedení
Operační paměť
Grafická karta
Pevný disk
Porty
Operační systém
Rozměry
Výbava

Optická mechanika

Šířka

1

36 mm - 237 mm
(30)

Výška

1

65 mm - 237 mm
(30)

Hloubka

1

121 mm - 240 mm
(30)

Hmotnost

1

0.6 kg - 3.3 kg
(30)

USB 3.0

USB 2

LPT

PS2

HDMI

VGA

DVI

DisplayPort

eSATA/USB

COM

Operační systém

Kapacita pevného disku

Typ pevného disku

Typ grafické karty

Grafická karta

Hodnocení grafiky (Benchmark)

1

0 bodů - 557 bodů
(30)

Kapacita operační paměti RAM

Typ operační paměti RAM

Maximální kapacita paměti RAM

Model

Provedení (typ CASE)

Typ CPU

Počet jader CPU

Frekvence CPU

Generace procesoru

Hodnocení CPU (Benchmark)

1

279 bodů - 6580 bodů
(30)

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.