Uživatel: Nepřihlášený

O nás

Co je našim cílem

Chceme malým a středním firmám, které nemají oproti velkým korporacím dostatek financí, poskytnout špičkové vybavení a služby stejně, jako si je draze pořizuje jejich nadnárodní konkurence.

3 pilíře naší filozofie

  1. Použité IT vybavení už není jen „špinavý bazar“. Děláme to jinak!
  2. Kvalita a servis nového, náklady použitého.
  3. Špičkové produkty a špičkové služby konečně i pro malé a střední firmy.

Kde a co u nás najdete

V našem sortimentu najdete pouze nejvyšší řady repasovaných počítačů, notebooků, monitorů, serverů, tabletů a projektorů Dell. Dále profesionální řady tiskáren HP LaserJet. Naše nejsilnější stránka je ale špičkový servis, služby a podpora.

Sídlo naší společnosti se nachází v Šumperku, kde si lze zboží prohlédnout, vyzkoušet, popřípadě zakoupit. Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně kamenné prodejny a osobního vyzvednutí najdete mezi nejčastějšími dotazy.

Kdo jsme a jak to začalo

Společnost Technimax s.r.o. vznikla v roce 2003 transformací fyzické osoby (právní forma podnikání) založené již v roce 1997. Za tu dobu jsme se stali velmi významným distributorem repasované techniky. Většina našich aktivit je soustředěna na velkoobchodní dodávky určené pro obchodníky s výpočetní technikou v České republice a na Slovensku. Samozřejmostí je však i prodej koncovým odběratelům, a to především v B2B segmentu.

Jindřich Ropek

Jindřich Ropek

Nakupuji pro vás u dodavatelů kvalitní zboží Dell, snažím se pro vás udržovat stále zásoby, aby vám nic nechybělo. Pokud máte větší poptávku, rád pro vás zajistím produkty přesně podle vašich požadavků. Vedu v naší firmě skvělý tým lidí, se kterým se snažím vám poskytnout kvalitní produkty se skvělým servisem a špičkovou podporu.

Více o Jindrovi
David Čížek

David Čížek

Pokud potřebujete, řeším za vás ty nejsložitější technické problémy u dodaných produktů, pomáhám v situaci, kdy si nikdo z kolegů neví rady. Jsem vaší jistotou, že vám i po záruce poskytneme spolehlivý servis na zakoupené zboží. Ty nejzapeklitější závady jsou pro mě velkou výzvou. Mám kolem sebe skvělé lidi a to mě nutí, abych vás nikdy nezklamal a nezhatil jejich obrovskou snahu pro vás udělat maximum.

Více o Davidovi
Jakub Seidl

Jakub Seidl

Snažím se každou vaši objednávku vyřídit co nejrychleji a bez chyb. S radostí vám také poradím s výběrem vhodného produktu po telefonu nebo emailem. Máte-li dotaz, bez obav se na mě můžete obrátit, rád vám pomůžu.

Více o Kubovi
Marek Rozman

Marek Rozman

Pečlivě kontroluji obsah odchozích zásilek pro vás a starám se o to, abyste objednané zboží obdrželi včas a nepoškozené. Denně mi projde rukama několik set kilogramů techniky. Je to fyzicky namáhavá práce, ale moc mě baví. Každý dobře zabalený balík nebo paleta se zbožím je podle mě tou správnou třešničkou na dortu naší zodpovědné práce. Rád dělám lidi šťastnými.

Více o Markovi
Ondřej Nawrat

Ondřej Nawrat

Připravuji pro vás hodnotné informace ve formě videí, článků a aktualit. Zařazuji pro vás nové produkty do eshopu a na základě podkladů mých kolegů připravuji popisky, fotografie a ostatní dokumenty, které vám poskytnou mnoho informací o nabízeném zboží. Rád vám také poradím prostřednictví chatu na našem webu.

Více o Ondrovi
Jakub Neužil

Jakub Neužil

Denně makám na tom, abyste vždy dostali svůj počítač nebo notebook v dokonalé kondici. Většina lidí ani netuší, jak obsáhlý je proces kontroly a přípravy zboží k prodeji. Jsem si ale jistý, že to má smysl. Řídím se jednoduchým pravidlem: Nepustím do prodeje nic, co bych si sám nekoupil.

Více o Kubovi
František Švéda

František Švéda

Společně s Kubou vám pomáháme vybrat ten správný stroj a snažíme se zodpovědět každou vaši otázku tak rychle, jak jen je to možné. Denně se věnuji obrovskému množství maličkostí, které umožní mým kolegům se vám věnovat na 110%.

Více o Frantovi
Jan Galek

Jan Galek

Vylepšuji pro vás internetový obchod, připravuji pro vás stále nové funkce, optimalizuji stávající procesy jak v eshopu tak na úrovni informačního systému. Můj cíl je jediný - váš rychlý a pohodlný nákup. Baví mě pro vás vymýšlet stále nové a nové věci. Jsem sice povoláním programátor, ale za každým zákazníkem vidím především člověka - vás.

Více o Honzovi
Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.