O nás

Co je našim cílem

Chceme malým a středním firmám, které nemají oproti velkým korporacím dostatek financí, poskytnout špičkové vybavení a služby stejně, jako si je draze pořizuje jejich nadnárodní konkurence.

3 pilíře naší filozofie

  1. Použité IT vybavení už není jen „špinavý bazar“. Děláme to jinak!
  2. Kvalita a servis nového, náklady použitého.
  3. Špičkové produkty a špičkové služby konečně i pro malé a střední firmy.

Kde a co u nás najdete

V našem sortimentu najdete pouze nejvyšší řady repasovaných počítačů, notebooků, monitorů, serverů, tabletů a projektorů Dell. Dále profesionální řady tiskáren HP LaserJet. Naše nejsilnější stránka je ale špičkový servis, služby a podpora.

Sídlo naší společnosti se nachází v Rapotíně, kde si lze zboží prohlédnout, vyzkoušet, popřípadě zakoupit. Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně kamenné prodejny a osobního vyzvednutí najdete mezi nejčastějšími dotazy.

Kdo jsme a jak to začalo

Společnost Technimax s.r.o. vznikla v roce 2003 transformací fyzické osoby (právní forma podnikání) založené již v roce 1997. Za tu dobu jsme se stali velmi významným distributorem repasované techniky. Většina našich aktivit je soustředěna na velkoobchodní dodávky určené pro obchodníky s výpočetní technikou v České republice a na Slovensku. Samozřejmostí je však i prodej koncovým odběratelům, a to především v B2B segmentu.

Jindřich Ropek

Jindřich Ropek

Vedu v naší firmě skvělý tým lidí, se kterým se snažím vám poskytnout kvalitní produkty se skvělým servisem a špičkovou podporou. Plánuji dlouhodobé projekty, jejichž cílem je přinášet vám stále kvalitnější zboží a lepší služby za udržitelnou cenu. Sám pro vás také programuji eshop a zlepšuji interní systém a proces zpracování zboží. To vše s cílem přinést vám zboží a služby na úrovni, kterou jinde nenajdete.

Více o Jindrovi
Jakub Seidl

Jakub Seidl

Snažím se každou vaši objednávku vyřídit co nejrychleji a bez chyb. S radostí vám také poradím s výběrem vhodného produktu po telefonu nebo emailem. Máte-li dotaz, bez obav se na mě můžete obrátit, rád vám pomůžu.

Více o Kubovi
Ondřej Nawrat

Ondřej Nawrat

Připravuji pro vás hodnotné informace ve formě videí, článků a aktualit. Zařazuji pro vás nové produkty do eshopu a na základě podkladů mých kolegů připravuji popisky, fotografie a ostatní dokumenty, které vám poskytnou mnoho informací o nabízeném zboží. Rád vám také poradím prostřednictví chatu na našem webu.

Více o Ondrovi
Jakub Neužil

Jakub Neužil

Denně makám na tom, abyste vždy dostali svůj počítač nebo notebook v dokonalé kondici. Většina lidí ani netuší, jak obsáhlý je proces kontroly a přípravy zboží k prodeji. Jsem si ale jistý, že to má smysl. Řídím se jednoduchým pravidlem: Nepustím do prodeje nic, co bych si sám nekoupil.

Více o Kubovi
Filip Minařík

Filip Minařík

Každý den mi projdou rukama desítky notebooků a počítačů, které testuji, čistím a opravuji. Když přijde velká dávka stejných strojů a já jedu stále dokola, může se z práce snadno stát rutina. Naštěstí jsem vždy v kontaktu s kolegy, kteří mi svou činností připomínají, že každý stroj bude mít svého majitele, a pozornost, kterou každému jednotlivému kusu věnuji, není zbytečná.

Více o Filipovi
Michal Bureš

Michal Bureš

Jsem specialista na tiskárny a monitory, které testuji a čistím. Mám stanoveny přísné normy, co se kvality techniky týče, takže se mi u pracovního stolu často hromadí palety s nápisy „do likvidace“. Až mi to někdy přijde škoda. Na druhou stranu chápu požadavky zákazníků – kdybych si sám kupoval LCD monitor, také bych vyžadoval jasný obraz bez deformací barev a vadných pixelů. U tiskáren hlídám nejen funkčnost, ale i stav spotřebního materiálu. Tiskárny, které projdou mým testováním, vám musí bezvadně sloužit několik let.

Více o Michalovi
Ladislav Janasz

Ladislav Janasz

S firmou Technimax externě spolupracuji již řadu let. Kdykoli je potřeba něco poladit, jsem k dispozici na provedení řemeslnických prací všeho druhu. Naše vzájemná spolupráce se stále rozšiřuje a nově se setkávám i s vámi, zákazníky, když rozvážím notebooky a tiskárny na pronájem v období voleb. Jsem rád za pozitivní reakce, které na tuto službu poskytujete. Osobní přístup je sice náročný, ale vede k vaší spokojenosti, a to je důležité.

Více o Láďovi
Vladimír Skoumal

Vladimír Skoumal

Řeším nákup zboží a snažím se pro vás zajistit pestrý sortiment výpočetní techniky, aby si každý zákazník mohl vybral právě to, co ke své práci potřebuje. Hledám nové dodavatele a možnosti, jak pro vás zajistit zboží v té nejlepší kvalitě A+.

Více o Vláďovi
Petr Foltýn

Petr Foltýn

Jsem poslední člověk, přes kterého prochází objednané zboží. Všechno zboží před odesláním ještě kontroluji, následně důkladně zabalím a předávám přepravcům do přepravy.

Více o Petrovi
Filip Matouš

Filip Matouš

Moje práce spočívá v obchodní činnosti. Starám se o stávající zákazníky a snažím se vyhledávat nové příležitosti. Na vaše přání vytvořím kalkulaci nebo individuální nabídku.

Více o Filipovi