Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady

O nás

Co je našim cílem

Chceme malým a středním firmám, které nemají oproti velkým korporacím dostatek financí, poskytnout špičkové vybavení a služby stejně, jako si je draze pořizuje jejich nadnárodní konkurence.

3 pilíře naší filozofie

  1. Použité IT vybavení už není jen „špinavý bazar“. Děláme to jinak!
  2. Kvalita a servis nového, náklady použitého.
  3. Špičkové produkty a špičkové služby konečně i pro malé a střední firmy.

Kde a co u nás najdete

V našem sortimentu najdete pouze nejvyšší řady repasovaných počítačů, notebooků, monitorů, serverů, tabletů a projektorů Dell. Dále profesionální řady tiskáren HP LaserJet. Naše nejsilnější stránka je ale špičkový servis, služby a podpora.

Sídlo naší společnosti se nachází v Šumperku, kde si lze zboží prohlédnout, vyzkoušet, popřípadě zakoupit. Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně kamenné prodejny a osobního vyzvednutí najdete mezi nejčastějšími dotazy.

Kdo jsme a jak to začalo

Společnost Technimax s.r.o. vznikla v roce 2003 transformací fyzické osoby (právní forma podnikání) založené již v roce 1997. Za tu dobu jsme se stali velmi významným distributorem repasované techniky. Většina našich aktivit je soustředěna na velkoobchodní dodávky určené pro obchodníky s výpočetní technikou v České republice a na Slovensku. Samozřejmostí je však i prodej koncovým odběratelům, a to především v B2B segmentu.

Jindřich Ropek

Jindřich Ropek

Nakupuji pro vás u dodavatelů kvalitní zboží Dell, snažím se pro vás udržovat stále zásoby, aby vám nic nechybělo. Pokud máte větší poptávku, rád pro vás zajistím produkty přesně podle vašich požadavků. Vedu v naší firmě skvělý tým lidí, se kterým se snažím vám poskytnout kvalitní produkty se skvělým servisem a špičkovou podporu.

Více o Jindrovi
Jakub Seidl

Jakub Seidl

Snažím se každou vaši objednávku vyřídit co nejrychleji a bez chyb. S radostí vám také poradím s výběrem vhodného produktu po telefonu nebo emailem. Máte-li dotaz, bez obav se na mě můžete obrátit, rád vám pomůžu.

Více o Kubovi
Ondřej Nawrat

Ondřej Nawrat

Připravuji pro vás hodnotné informace ve formě videí, článků a aktualit. Zařazuji pro vás nové produkty do eshopu a na základě podkladů mých kolegů připravuji popisky, fotografie a ostatní dokumenty, které vám poskytnou mnoho informací o nabízeném zboží. Rád vám také poradím prostřednictví chatu na našem webu.

Více o Ondrovi
Jakub Neužil

Jakub Neužil

Denně makám na tom, abyste vždy dostali svůj počítač nebo notebook v dokonalé kondici. Většina lidí ani netuší, jak obsáhlý je proces kontroly a přípravy zboží k prodeji. Jsem si ale jistý, že to má smysl. Řídím se jednoduchým pravidlem: Nepustím do prodeje nic, co bych si sám nekoupil.

Více o Kubovi
Filip Minařík

Filip Minařík

Každý den mi projdou rukama desítky notebooků a počítačů, které testuji, čistím a opravuji. Když přijde velká dávka stejných strojů a já jedu stále dokola, může se z práce snadno stát rutina. Naštěstí jsem vždy v kontaktu s kolegy, kteří mi svou činností připomínají, že každý stroj bude mít svého majitele, a pozornost, kterou každému jednotlivému kusu věnuji, není zbytečná.

Více o Filipovi
Jiří Křístek

Jiří Křístek

Na základě vašich požadavků v konfigurátoru objednávky upravuji výbavu počítačů a notebooků, aby odpovídaly přesně vašim potřebám. Z kteréhokoli stroje se může stát individuální zakázka na míru a já musím zajistit, aby vše fungovalo a bylo plně kompatibilní. Je to velká zodpovědnost a složitý úkol, a možná proto mě to baví. Vše raději třikrát zkontroluji a otestuji, abych pak mohl klidně spát s vědomím poctivě odvedené práce.

Více o Jirkovi
Michal Bureš

Michal Bureš

Jsem specialista na tiskárny a monitory, které testuji a čistím. Mám stanoveny přísné normy, co se kvality techniky týče, takže se mi u pracovního stolu často hromadí palety s nápisy „do likvidace“. Až mi to někdy přijde škoda. Na druhou stranu chápu požadavky zákazníků – kdybych si sám kupoval LCD monitor, také bych vyžadoval jasný obraz bez deformací barev a vadných pixelů. U tiskáren hlídám nejen funkčnost, ale i stav spotřebního materiálu. Tiskárny, které projdou mým testováním, vám musí bezvadně sloužit několik let.

Více o Michalovi
Aleš Šteiner

Aleš Šteiner

Má pozice na expedici se skládá především ze tří činností – testování, testování a balení. I když každý stroj prochází kontrolou ještě před tím, než doputuje až ke mně, za odeslání funkční techniky jsem zodpovědný právě já. A také proto balím tak, aby se technika dostala bez poškození až na váš stůl. Protože při přepravě není se zásilkami vždy zacházeno dost opatrně, používám obvykle k balení nové kraftové krabice s velkým množstvím bublinkové folie uvnitř. Na balícím materiálu opravdu nešetřím, to jste jistě zaznamenali.

Více o Alešovi
Marek Unzeitig

Marek Unzeitig

Na výsledky mé práce si nemůžete sáhnout, ale pociťujete je jistě velmi silně. Programuji pro vás eshop, aby byl přehledný, příjemný a vždy plně funkční. Pro své kolegy také zdokonaluji interní informační systém, aby jim usnadnil práci a ušetřil čas, který budou moci věnovat péči o vás, naše zákazníky. Ačkoli vy mě nevidíte a já nevidím vás, navzájem na sebe máme velký vliv. Máte tip na zlepšení eshopu, nebo jste narazili na chybu? Dejte nám vědět.

Více o Markovi
Daniel Šopík

Daniel Šopík

Komunikuji s vámi a řeším vaše požadavky, které jsou pro nás prioritou. Vždy se vám snažím vyhovět a nabídnout řešení, které bude vhodné do vaší konkrétní situace. Ať už se jedná o vyřizování objednávek nebo komunikaci přes telefon, email či online chat, jsem zde jako vaše spojka s celým našim týmem.

Více o Danovi
Lukáš Doubrava

Lukáš Doubrava

Práce s použitou technikou v první fázi čištění nemusí být vždy příjemná. Uvnitř bývají stroje zanesené prachem, zvenku ušpiněné či polepené. Ale o to lepší pocit z odvedené práce nakonec mám, když vidím stroje připravené k prodeji, které vypadají a fungují jako nové. Jsem rád, že mohu dělat práci, jejíž výsledky jsou opravdu vidět, a to jak při pouhém pohledu na připravené zboží, tak ze spokojených reakcích vás, našich věrných zákazníků.

Více o Lukášovi
Jaroslav Skácel

Jaroslav Skácel

Jakožto účetní se starám o to, aby všechny finanční záležitosti byly řešeny korektně a podle aktuálních předpisů. Mám rád, když je vše jasné a přesné, a na této pozici to ani jinak být nemůže. Je to hodně práce a neustále se musím soustředit na detaily, ale moc dobře vím, jak je tato práce v backoffice důležitá, přestože většina zákazníků ji vůbec nevnímá. A přesně tak to má být – pokud o mě zákazník ani nevím, znamená to, že dělám vše správně.

Více o Jardovi
Ladislav Janasz

Ladislav Janasz

S firmou Technimax externě spolupracuji již řadu let. Kdykoli je potřeba něco poladit, jsem k dispozici na provedení řemeslnických prací všeho druhu. Naše vzájemná spolupráce se stále rozšiřuje a nově se setkávám i s vámi, zákazníky, když rozvážím notebooky a tiskárny na pronájem v období voleb. Jsem rád za pozitivní reakce, které na tuto službu poskytujete. Osobní přístup je sice náročný, ale vede k vaší spokojenosti, a to je důležité.

Více o Láďovi
Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.