Uživatel: Nepřihlášený
Hlavní strana / Podpora pro obchodníky
Podpora pro obchodníky - Technimax

Podpora pro obchodníky

Proč vám pomáháme

V souladu s firemní strategií jsme se před několika lety rozhodli veškeré investice směřovat na podporu našich klíčových zákazníků, tedy obchodníků s vysokým stupněm loajality. V rámci budování vztahů a posílení této podpory poskytujeme mnoho nástrojů, které mají přinést usnadnění, zjednodušení a hlavně zefektivnění práce těchto organizací. Jste-li u nás registrovaní nebo zvažujete-li vaši registraci, vězte, že u nás najdete řadu nástrojů pro podporu prodeje koncovým zákazníkům. Nejedná se pouze o standardní funkce, ale i individuální postupy, ve kterých hledáme společnou cestu. Nebráníme se novým řešením, nestandardním informačním a prodejním kanálům nebo jakýmkoli návrhům na zlepšení spolupráce. Každý váš návrh je pro nás výzvou.

Základ naší obchodní podpory

Komisní prodej

Provozujete-li kamenný obchod, servis, showroom nebo jiné prostory, kam mají přístup vaši zákazníci, poskytneme vám zboží do komisního prodeje. Nic nepřesvědčí koncového zákazníka více, jak fyzický kontakt se zbožím.

XML feed

Provozujete-li e-shop, není nutné ručně zadávat data v položkách, postačí nakonfigurovat import dat z našeho feedu a o vaši nabídku v e-shopu je postaráno. Manuál pro implementaci feedu a soupis všech dostupných informací získáte zde. Všechny materiály jsou však dostupné jen partnerům registrovaným do dealerského programu.

Letáky a katalogy

Provozujete-li kamenný obchod, servis, showroom nebo jiné prostory, kam mají přístup vaši zákazníci, můžeme vám dodat letáky s aktuálními informacemi ve formátu, který si sami zvolíte. K tomu máte možnost sami si přes naše rozhraní po přihlášení vygenerovat PDF katalogy a letáky s vybraným zbožím, vlastní hlavičkou a nastavitelnou přirážkou. Žádným kopírováním z eshopu a odmazáváním zmínek o dodavateli se už nebudete muset zdržovat.

Pro individuální možnosti podpory se na nás neváhejte obrátit. Jsme si jisti, že najdeme společnou cestu.

Pokud vás zaujaly základní pilíře naší podpory pro registrované obchodníky, přečtěte si více informací o našem dealerském programu, který zahrnuje nejen zajímavější ceny, ale především mnohem vyšší úroveň poskytovaných služeb.

Nadchla vás naše nabídka služeb v dealerském programu? Jste firma pohybující se v oblasti IT? Vstupte do našeho programu.

ZAREGISTROVAT DO DEALERSKÉHO PROGRAMU
Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.