Uživatel: Nepřihlášený
Produkty / Repasované tiskárny
CO VÁM VŠE GARANTUJEME ?

1

Reklamaci vyřídíme
DO 5 DNŮ

2

Zboží druhý
den u Vás

3

Informace
dostanete IHNED

4

Okamžitá výměna
poškozené zásilky

Repasované tiskárny

V sekci repasované tiskárny najdete jak běžné osobní tiskárny pro domácí použití nebo do menších firem, tak velkokapacitní tiskárny učené pro velkou zátěž. Jedná se výhradně o prověřené a spolehlivé modely výrobce HP, které se dodávají v tisících kusech na náš trh. Ve většině případů se jedná o laserové tiskárny HP Laser Jet.

Nabízené repasované tiskárny ocení všichni, kdo si tyto modely koupili jako nové a vlastní pro ně větší množství tonerů. Tyto použité tiskárny už v běžné distribuci nenajdete, a pokud se chcete chovat ekonomicky a využívat původní tonery, je nákup levné repasované tiskárny jedinou možností.

Výbava

Základní modely obsahují toner a napájecí i datový kabel. Stačí tedy pouze připojit a používat. Vyšší řady laserových repasovaných tiskáren obsahují síťovou kartu pro tisk v síti, takže nebudete omezování kabeláží, ani jedním konkrétním počítačem, ke kterému byste museli chodit a nahrávat na něj dokumenty k tisku. Pokročilejší modely disponují také duplexem pro automatický oboustranný tisk, díky kterému můžete ušetřit náklady na papír a tisknout levněji. Značně rozšířené rozhraní USB umožňuje snadný tisk z jakéhokoliv notebooku, který k tiskárně připojíte.

Spotřební materiál

Pokud již máte tonery a potřebujete k nim vybrat vhodný model repasované laserové tiskárny, ověřte si kompatibilitu toneru a vybrané použité tiskárny. Tuto informaci najdete pod záložkou parametry.

Stav repasovaných tiskáren

Všechny modely jsou dodávány testované, se zárukou a s potřebným příslušenstvím. U některých modelů můžete v konfigurátoru zvolit garanci počtu vytisknutých stran, která vám zaručí minimální opotřebení vybrané tiskárny.

V aktuální sekci 6 produktů

Zobrazit rozšířené filtrování
Model
Tisk
Rozměry
Výbava

Síťové připojení

Vstupní zásobník

Přídavný zásobník

Typ náplně/toneru

Hmotnost

1

9 kg - 28.3 kg
(6)

Šířka

1

360 mm - 491 mm
(6)

Výška

1

220 mm - 394 mm
(6)

Hloubka

1

268 mm - 538 mm
(6)

Technologie tisku

Tisk barev

Duplex (oboustranný tisk)

Formát tisku

Rychlost tisku

Tisk první strany

Maximální měsíční zátěž

Model

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.