Prodlužujeme záruku na 2 roky

Prodlužujeme záruku na 2 roky

Rádi bychom vás informovali o novince, která vás určitě potěší. U všech produktů jsme pro vás prodloužili záruku na 2 roky, přesněji řečeno na 25 měsíců. A nejde o žádnou dočasnou propagační akci, ani se za tím neskrývají zvláštní podmínky, které byste museli splnit. Chceme vám zkrátka nabízet nejlepší zboží i služby na poli repasované výpočetní techniky, a prodloužení základní záruky na 2 roky je jedním z dalších kroků, jak toho dosáhnout.

záruka 2 roky

Na Heurece se často setkáváme s hodnocením, že zboží od nás vypadá jako nové. Nyní má také záruku jako nové zboží, ba ještě o měsíc delší. A v neposlední řadě ještě s tou výhodou, že reklamaci garantujeme vyřídit do druhého dne, tedy žádné týdenní až měsíční prodlevy, se kterými se lze setkat u jiných prodejců.

Ptáte se, proč se u nás dvouletá záruka rovná 25 měsícům? Ten měsíc navíc poskytujeme pro dobro našich dealerů, kteří techniku přeprodávají dále. Když ji u nás zakoupí, mají ještě celý měsíc na to, aby ji prodali svým zákazníkům s plnou dvouletou zárukou. Pro všechny ostatní je to zkrátka bonus navíc, kterým jistě nepohrdnou.

Dvouletá záruka je nyní naším minimem a poskytujeme vám ji zdarma, bez jakýchkoli příplatků. Volitelně k dispozici vám nadále zůstává možnost prodloužení záruky přes náš konfigurátor, a to až na 4 roky, přesněji na 49 měsíců. Cenu prodloužení záruk z 25 na 37 a 49 měsíců jsme pro vás ještě zlevnili, abyste svůj repasovaný Dell mohli používat s maximálním klidem a jistotou.

Pokud chcete kvalitní značkovou techniku s prvotřídními službami, repasované počítače a notebooky Dell od Technimaxu vás nezklamou.

Vyberte si repasovanou techniku se zárukou 2 roky