Reference

M8D logo
Nakupuji u firmy Technimax, protože jejich zboží má vysokou kvalitu a velmi dobrý poměr cena/výkon. Tuto firmu také upřednostňuji pro jejich výborný a rychlý servis a dodání zboží v krátký čas.
Ondřej Malota, Majitel, M8D
DVtech.cz logo
Nejde mi o cenu, ale o kvalitu služby. Nakupuji u firmy Technimax, protože vím, že vždy u nich vše funguje na 100 %. Jakmile je nějaký problém, jsou ho schopni ihned vyřešit. Velice důležitá je i jejich rychlost dodání zboží a možnost komisního prodeje, kterou často bezproblémově využívám. V kombinaci s výborným stavem zboží jsou to kvality, které jsem dlouho a marně hledal u jejich konkurence. Než jsem našel právě firmu Technimax.
Radomil Nejezchleba, DVtech.cz
JVV-Systems logo
Dříve, než jsem objevil firmu Technimax, tak jsem objednával zboží u více firem. Tyto firmy ale časem zanikaly a postupem času pokryla veškeré mé požadavky firma Technimax. Dodnes Technimax vše úspěšně zvládá, bez jakýkoliv problémů.
Jan Vojtěch Vaníček, Majitel, JVV-Systems
KSR Industrial logo
S firmou Technimax je výborná komunikace. Zboží potřebuji dodat vždy co nejrychleji, také proto zde objednávám velmi často. Se stroji jsem neměl nejmenší problém, a když už se nějaký vyskytne, tak se rychle vyřeší.
Jakub Kašpar, IT admin, KSR Industrial
UNEX logo
Od firmy Technimax máme vždy výbornou cenu, navíc při individuální nabídce dokáží pro nás ceny ještě vylepšit. Dodávaná technika bývá v drtivé většině případů v pořádku a po dobu užívání téměř bez závad. Pokud se po záruce vyskytne závada, dostaneme náhradní díl vždy za rozumnou cenu.
Pavel Krestýn, IT admin, UNEX
IPC Group logo
S naší spoluprací jsem celkové spokojen. Stroje od nich jsou pěkné, dobře vyčištěné a jejich ceny přívětivé. Reklamace proběhly vždy rychle, a pokud byl vadný jen HDD nebo zdroj, stačilo poslat jen vadný díl, bez nutnosti poslání celého počítače.
Daniel Skůra, IT admin, IPC Group
METAL TRADE COMAX logo
Firmu Technimax jsem si vybral pro velké skladové zásoby a stálost sortimentu. Značka DELL se líbí a má špičkovou kvalitu. Počítače jsou kvalitní, a i přes to, jak velké množství bylo objednáno, nebyla skoro žádná reklamace. Dále bych vyzdvihl jejich rychlost dodání a dobré ceny.
David Podivínský, IT admin, METAL TRADE COMAX
ABIS Czech logo
Jsem spíše konzervativní a vážím si dobrého podnikatelského vztahu. Nejde mi o cenu, vím že by se občas našlo zboží u konkurence o něco levnější, ale jistota kvality a spolehlivosti se cení mnohem více. Technimax například vyniká výborným servisem. Při řešení servisu mi na požádání vyměnění PC nebo dostanu náhradní díl předem. Jejich kvalita zboží je výborná. Vše tu funguje jak má a pan Štábl tuto firmu velmi dobře buduje.
Martin Menger, Majitel, ABIS Czech
TB Computers logo
Ze začátku spolupráce to nebylo úplně ideální, vyskytla se menší pochybení. Od té doby je ale vše na 100 %. Kvalita zboží, rychlost řešení reklamací a dodání zboží, komisní prodej atd. Vše funguje podle mých představ.
Tomáš Buroň, Majitel, TB Computers
A plus systems logo
Začalo to návštěvou e-shopu, který byl přehlednější než u konkurence a moc se mi zalíbil. Firmu jsem následně kontaktoval. Dobrá domluva a jednání pro mě byly vždy prioritou, a to jsem zde našel. Velice kladně hodnotím i možnost platby na splatnost. Jediný menší nedostatek vidím v občasné nedostatečné kontrole stroje před odesláním.
Bohumil Poc, Majitel, A plus systems