17 let s výpočetní technikou Dell

17 let s výpočetní technikou Dell

historie pc

Dnešního dne slavíme narozeniny, protože od vzniku firmy Technimax uběhlo právě 17 let. Za tu dobu se toho mnoho událo, jak si můžete přečíst v historii firmy, kam každý rok přidáváme informace o nejzásadnějších událostech a změnách. Věříme, že naše zaměření na kvalitu zboží i služeb už je vám dobře známo a jsme rádi, že jej oceňujete.

Sami neustále bojujeme nejen o udržení aktuálně nastavených norem, ale také o jejich navýšení, abychom vám mohli přinést ještě o trošku lepší zboží a služby. Abychom se další rok mohli ohlédnout a viděli kus práce, který vedl ke zvýšení vaší spokojenosti. Je to vyčerpávající boj, to jistě, ale stačí se podívat na zákaznické recenze na heuréce, a hned se nám síly vracejí, protože vidíme, že to opravdu má smysl, že si toho zákazníci všímají a oceňují to.

Děkujeme vám za přízeň, kterou nám svými objednávkami projevujete. Abyste z našich narozenin také něco měli, dáváme vám až do konce týdne dopravu zdarma k veškerému zboží. Ani nemusíte nikam zadávat žádný slevový kód, doprava zdarma se na vaši objednávku aplikuje automaticky. Díky a těšíme se na dalších mnoho let spolu.

Vyberte si techniku Dell s dopravou zdarma