Máme vám co nabídnout

Máme vám co nabídnout

Vážení zákazníci, jistě jste i u vás ve firmě pocítili sezónnost, kdy jsou mnozí na dovolených a pracovní věci se odkládají na později. Tomu se ale blíží konec a s ustupujícím létem a koncem dovolených se vše vrací do správného pracovního rytmu. Možná je právě čas, abyste zrealizovali odkládanýnákup výpočetní techniky.

Přinášíme vám přehled zboží, kterého máme skladem větší zásoby, z nichž můžete čerpat. I při velkém množství stále dbáme především na kvalitu a rozšířené služby, jak se můžete sami přesvědčit.Mezi čerstvě naskladněné položky patří nyní moderní počítače Dell OptiPlex 9010 s procesory Core i5 a malé 19" LCD monitory Dell. Za zmínku určitě stojí také OptiPlex 780 s výkonným čtyřjádrovým Core 2 Quad procesorem.


Tento model je zvláštní tím, že si do něj můžete přikoupit výměnu HDD 250 GB za pouhých 190 Kč bez DPH. Tuto možnost u jiného zboží nenajdete.

Jak vidíte, máme vám co nabídnout. Máte zájem o jinou, konkrétní nabídku? Napište nám nebo zavolejte, jsme tu pro vás a vaší poptávkou se budeme zabývat.


Podívat se na další vytipované zboží
na našem webu