Ondřej Nawrat

Ondřej Nawrat

Připravuji pro vás hodnotné informace ve formě videí, článků a aktualit. Zařazuji pro vás nové produkty do eshopu a na základě podkladů mých kolegů připravuji popisky, fotografie a ostatní dokumenty, které vám poskytnou mnoho informací o nabízeném zboží. Rád vám také poradím prostřednictví chatu na našem webu.

Interview

Kdo jsi?

Obyčejný člověk, nyní již šestinásobný strýc – synovci mi říkají „strejda Bobo je slon“.

Co je náplní tvé práce?

Připravovat a kontrolovat produkty na úrovni informačního systému a webu. Nové stroje fotit či natáčet a psát o nich, aby je mohli zákazníci vidět a poznat co nejblíže, i pokud se nedostanou k nám na prodejnu. Poslední dobou více píši, posílám newslettery a starám se o obsah webu. Prostě pomáhám zákazníkům vybrat ten správný stroj pro ně.

S jakými těžkostmi se při práci setkáváš?

Vymýšlet stále nové a alespoň trochu zajímavé způsoby, jak produkt přiblížit zákazníkům, aby se o něm dozvěděli to, co opravdu chtějí vědět.

Jak vnímáš svou práci?

Čím déle to dělám, tím více do hloubky se dostávám a poté mám radost, když přijde něco nového a ještě lepšího, co mohu zákazníkům nabídnout.

Jak bys svou práci popsal pětiletému dítěti?

Sedím u počítače a ťukám.

Kdybys mohl vymyslet nový název firmy, jak bys Technimax přejmenoval?

Repas Dell Solution aneb Nejlepší řešení repasované výpočetní techniky od Dellu s.r.o., ve zkratce RDSaNŘRVToD s.r.o.

Co říkáš na Dell?

Dříve mi byl lhostejný, z velkých značek jsem znal jen Apple kvůli všudypřítomné reklamně, ale nic jsem si od nich nepořídil. Nyní již vidím pádné důvody, proč je Dell pro firemní a profesionální sféru vhodnou volbou.

Jakou techniku používáš nejčastěji?

Hodinky. Žádnou jinou techniku si nepřipustím tolik k tělu. Doslova.

Kdyby to vyráběl Dell, koupil bys to od nich? Proč?

Možná, záleželo by na vlastnostech, vzhledu a ceně. Ale hodinky od Dellu nezní špatně. Modelová řada by se určitě jmenovala Dell PreciseTime či něco na ten způsob.

Co rád děláš ve volném čase?

Přemýšlím, čtu, píšu, sleduju seriály,... Mám rád klid a ticho.

Oblíbený superhrdina?

Captain Obvious

Jaký žánr filmů máš nejraději?

Fantasy, Sci-Fi, drama,… nejsem příliš vybíravý.

Co bys o sobě řekl na závěr?

Nechci se sám hodnotit, nechám to na druhých. Můj pohled na mě samotného je beztak zkreslený. Zavřít oči a zvážit výsledky, to je hodnocení.