Prodlužujeme záruku až na 4 roky!

Prodlužujeme záruku až na 4 roky!

Všimli jste si už drobné, ale přitom důležité novinky v našem konfigurátoru? Nyní máte možnost si k repasovaným počítačům, notebookům, LCD monitorům a tiskárnám prodloužit záruku až na 49 měsíců, tedy celé 4 roky a 1 měsíc. Po celou délku trvání záruční lhůty vám garantujeme vyřízení reklamace nejdéle do pěti pracovních dní.

Potřebujete stroj, na který se budete moc opravdu dlouhodobě spolehnout? Pak víte, že u nás jste na správné adrese.

Dle vašich žádostí jsme dále rozšířili možnosti konfigurace notebooků v oblasti rámečků pro 2,5" disky, které lze vyměnit za optickou mechaniku. Nově si tak můžete přikoupit doplnění o prázdný rámeček – ten k objednávce přiložíme a vy si do něj pak můžete vložit vlastní disk a v případě potřeby jej vyměnit za mechaniku. Dále je k dispozici výměna mechaniky za prázdný šuplík bez disku. V tom případě si optickou mechaniku z notebooku necháme a vložíme prázdný rámeček, do kterého si poté můžete doplnit vlastní disk.

Pokud je něco dalšího, co byste k repasované technice Dell chtěli mít možnost přikoupit, neváhejte nám dát vědět. Vaše připomínky jsou pro nás cenné a na jejich základě jednáme.

Počítače Dell
se zárukou až 4 roky
Notebooky Dell
se zárukou až 4 roky