Volně prodejné příslušenství Dell

Volně prodejné příslušenství Dell

Nově jsme pro vás spustili prodej náhradních dílů, komponentů a příslušenství Dell. Sekce Příslušenství a komponenty byla na našem e-shopu již dávno, nicméně byla spíše informativního charakteru a zobrazovala položky, které si lze přikoupit k našim počítačům a notebookům přes konfigurátor. Nyní máte možnost zakoupit si příslušenství Dell samostatně, aniž by bylo vázáno na konkrétní PC či notebook.

Jaké zboží?

Jaké zboží mezi příslušenstvím najdete? Prozatím jde o originální dokovací stanice Dell, napájecí adaptéry Dell, notebookové baterie Dell, front panely a ližiny pro servery Dell, soundbary pro monitory Dell, grafické karty nVidia Quadro a několik dalších drobností. Sortiment příslušenství budeme postupně rozšiřovat o další položky, které se k výpočetní technice mohou hodit. V plánu je také uvedení prodeje komponentů, jako jsou napájecí zdroje pro PC Dell, displeje k notebookům Dell, rámečky na disky a další.

příslušenství Dell

Jaké podmínky?

Obecně platí, že produkty v sekci Příslušenství a komponenty jsou repasované a prodáváme je se zárukou 12 měsíců. Ve specifických případech ale může jít o zboží nové, což bude vždy uvedeno v názvu položky, například u notebookových baterií. Ať už půjde o repasované nebo nové zboží, můžete se spolehnout, že záruku budeme řešit my a nebudeme vás odkazovat na žádná reklamační střediska.

Volný prodej příslušenství Dell je u nás teprve v plenkách, ale věříme, že vám už nyní může být k užitku. Pokud byste měli náměty na další produkty, o které bychom měli sortiment příslušenství a komponent rozšířit, neváhejte nám napsat na info@technimax.cz. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá a cílem je nabízet to, co opravdu potřebujete.

Navštivte sekci Příslušenství a komponenty