Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady

VYPRODÁNO - Doplnění notebooku o prázdný šuplík pro 2,5" disky

Základní prodej

990 Kč bez DPH
1 198 Kč s DPH

Vaše cena

990 Kč bez DPH
1 198 Kč s DPH

Jste náročný uživatel, který požaduje kombinaci snadno přenosného notebooku, spolu se dvěma HDD, díky kterým získáte vysokou kapacitu pro vaše data? Přitom ale potřebujete využívat i optickou mechaniku? Nabízíme vám možnost nechat si v notebooku optickou mechaniku a do balení vám přiložíme prázdný šuplík bez disku, do kterého si můžete vložit později svůj vlastní disk a jednoduchou výměnou ho vložit do notebooku místo optické mechaniky.
Díky tomu budete moci využít jak optickou mechaniku, tak i svůj disk. Na šuplíku je nasazen čelní kryt z původní optické mechaniky, takže designově rozdíl nepoznáte.

Prázdný šuplík přiložíme do balení k notebooku a vám poté pouze stačí do něj vložit svůj HDD a v případě nutnosti ním nahradit optickou mechaniku.

Toto zboží je samostatně neprodejné. Můžete ho objednat pouze jako součást jiných produktů. Můžete ho také objednat dodatečně, ke dříve zakoupenému nadřazenému zboží. V tomto případě si připravte výrobní číslo nadřazeného produktu a kontaktujte nás telefonicky.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.