Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady

Doplnění o licenci operačního systému Windows 10 Pro. 64-bit CZ/SK Citizenship. Pouze pro školy a neziskové a charitativní organizace !! (uvádějte IČ)

Základní prodej

150 Kč bez DPH
182 Kč s DPH

Vaše cena

150 Kč bez DPH
182 Kč s DPH

Vámi vybraný produkt obsahuje pouze COA štítek bez instalace nebo obsahuje kompletní instalaci staršího operačního systému Windows.

Pokud vyžadujete kompletní dodávku včetně předinstalace Windows 10 Pro. 64-bit v češtině i slovenštině, objednávejte tuto položku. Získáte tak plně předinstalovaný produkt, který stačí pouze spustit.

Při prvním spuštění je potřeba zadat základní uživatelské nastavení, včetně jazyku a aktivační klíč z nalepeného štítku, který je automaticky ověřen přes internet. Tedy žádná složitá instalace ani nastavování.

Toto řešení je vhodné pro všechny zákazníky, kteří vyžadují komfortní dodávku se zcela legálním operačním systémem. Pozor, tato licence je platná pouze pro školy a neziskové a charitativní organizace s výjimkou příspěvkových organizací a spolků.

Pokud chcete, abychom vám na stroji ponechali i původní COA štítek, kontaktujte nás prosím nebo tuto skutečnosti připište do poznámky k objednávce.

Toto zboží je samostatně neprodejné. Můžete ho objednat pouze jako součást jiných produktů. Můžete ho také objednat dodatečně, ke dříve zakoupenému nadřazenému zboží. V tomto případě si připravte výrobní číslo nadřazeného produktu a kontaktujte nás telefonicky.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.