Počítač DELL Precision T7400

PCDELTPRT7400005

tower Intel XEON QUAD E5440 2,83GHz, 4 GB RAM, 250 GB HDD SATA, DVD-RW, Licence Windows XP PRO CZ

Počítač DELL Precision T7400
PCDELTPRT7400005

tower Intel XEON QUAD E5440 2,83GHz, 4 GB RAM, 250 GB HDD SATA, DVD-RW, Licence Windows XP PRO CZ

Produkt již není skladem
Lze si vybrat z podobných produktů
Konfigurace, popis, parametry...
Popis
Parametry
Videa (1)
Recenze (0)
Dokumenty (3)
Pokud vyžadujete vysoký výkon a nespokojíte se s běžným počítačem, objednejte si stroj Precision T7400. Vaše vysoké požadavky nemusí nutně znamenat drahé řešení. Stačí jen rozumně uvažovat.

LEPŠÍ, RYCHLEJŠÍ, ELEGANTNĚJŠÍ. SUPERHRDINA V OBLASTI PRACOVNÍCH STANIC.

+ Už je tady. Naše nejvýkonnější pracovní stanice, která nabízí sílu vícejádrových procesorů, na kterou jste čekali, navíc s takovou úrovní výkonu, o jaké se vám dosud jen zdálo. Pracovní stanice nové generace Dell Precision T7400, vyvinutá v úzké spolupráci s partnery Dell v oblasti hardwaru i softwaru, umožňuje tvořit, navrhovat, renderovat i analyzovat bez kompromisů. Nabízí převratný výkon a neuvěřitelnou rychlost a škálovatelnost pro výpočetně i graficky náročná prostředí, a umožňuje zvládat složité úkoly a realizovat náročné projekty ještě rychleji a až o 50% tišeji než předchozí rekordní generace.
+ 64-bitové dvoujádrové procesory Intel Xeon nové generace nabízejí vyšší výkon než předchozí generace procesorů při práci s víceprocesovými aplikacemi i při práci s více aplikacemi najednou.
+ Čtyřkanálová paměťová architektura s podporou plně bufferovaných paměťových modulů DIMM až 800MHz nabízí vynikající výkon v paměťově náročných aplikacích (celková propustnost paměti až 38GB/s)
+ Rozšiřitelnost paměti až na 128GB DIMM.
+ Nativně dva sloty pro grafické karty PCI-e Gen2 pro vynikající grafický výkon a cenově efektivní podporu zobrazení na čtyřech monitorech
+ Inovativní šasi navržené s ohledem na fyzické zabezpečení, snadnější přístup a výjimečnou rozšiřitelnost s podporou až pěti pevných disků

VYNIKAJÍCÍ GRAFICKÝ VÝKON

Víme o tom, že některé složité aplikace vyžadují výjimečný grafický výkon a high-endové možnosti vizualizace. Dell Precision T7400 nabízí vynikající výběr grafických karet od 2D řešení na vstupní úrovni až po špičková řešení 3D OpenGL.

NOVÁ ÚROVEŇ ŠKÁLOVATELNOSTI

Dell Precision T7400 s až 16 paměťovými sloty DIMM, které umožňují budoucí rozšíření kapacity paměti až na 128GB a s šasi, které nabízí vysoce škálovatelnou architekturu, zaručuje vynikající výkon a spolehlivost při práci s obrovskými soubory dat. Představte si, že byste mohli pracovat tak, jak jste si vždy přáli. Nyní už skutečně můžete. Pokud jste připraveni optimalizovat efektivitu a spotřebu energie s platformou, připravenou k přechodu na již dnes dostupné výkonnější vícejádrové procesory, představuje pro vás Dell Precision T7400 ideální volbu. A díky certifikaci nezávislých prodejců software (ISV) si můžete být jisti, že na pracovních stanicích Dell Precision poběží vaše aplikace efektivně jak dnes, tak i v budoucnu.

BEZSTAROSTNOST DÍKY CERTIFIKACI APLIKACÍ ISV

Spolupráce společnosti Dell s čelními nezávislými výrobci softwaru (ISV) zaručuje kompatibilitu systému a aplikací, která zajišťuje optimalizovaný výkon v náročném prostředí pracovních stanic. A abychom vám zajistili přístup k nejmodernějším technologickým řešením umožňujícím zvýšení produktivity, investujeme do komunity ISV v oblasti pracovních stanic a dodáváme hardwarové platformy potřebné k dalšímu vývoji víceprocesových i 64-bitových aplikací.

Díky trvale úzkým vztahům s vývojáři aplikací ISV jsou technici společnosti Dell schopni zajišťovat nepřetržitou optimalizaci a v případě potřeby rovněž podporu.

Jestliže je pro Vaše účely řada T7400 až příliš drahá, můžete se podívat po nižší řadě Dell Precision T5400. Vyšší výkon nabídne pokročilejší model následující generace Dell Precision T7500. Zajímat by Vás mohly také další modely s procesory Intel Xeon Quad Core. Další kvalitní repasované počítače naleznete v sekci repasované počítače.

Technické parametry

Výrobce
Dell
Model
Precision T7400
Procesor (CPU)
Intel Quad Core Xeon E5440 2,83 GHz
Hodnocení CPU (Benchmark)
3971 bodů
Kapacita operační paměti RAM
4 GB
Typ operační paměti
DDR2 SDRAM FB-DIMM
Maximální kapacita paměti RAM
128 GB
Kapacita pevného disku
250 GB
Typ pevného disku
SATA 3,5 "
Optická mechanika
DVD-RW standard
Typ grafické karty
Dedikovaná
Grafická karta
nVidia Quadro FX 3700
Hodnocení grafiky (Benchmark)
844 bodů
Zvuková karta
Ano
Síťová karta
Ano, integrovaná
Chipset
Intel 5400
Provedení (typ CASE)
Tower
Sloty na základní desce
PCI-e x8, 2x PCI-ex16 Gen2, 3x PCI-X 64bit, PCI
USB zepředu
2 ks
USB zezadu
5 ks
Barva
Černo-stříbrná
Hmotnost
26.2 kg
Šířka
21 mm
Hloubka
566 mm
Výška
565 mm
Zdroj
980 W
Ostatní
RAID 0,1
Operační systém
Licence Windows XP PRO CZ 32bit
Předinstalace OS
Ano
Instalační medium
Ano
Kvalita
A

Videa - Počítač DELL Precision T7400

Dell Precision T7400 - System Overview

08.11.2011
55826

The Dell Precision T7400 is an ultra-high-performance workstation designed to maximize performance and scalability. The Dell Precision T7400 features the newest, and most powerful, multi-core Intel® Xeon® processors, as well as advanced memory, graphics, and RAID options to power through the most complex applications. Dell partners with leading Independent Software Vendors (ISVs) to certify system and application compatibility so that your applications can run gracefully right out of the box. Helpful features include: - Up to 5TB of internal storage with RAID 0, 1, 5, and 10 options. - Flexibility and expandability: multiple Quad- and Dual-Core Xeon processors and up to 128GB quad-channel memory (with optional memory riser). - Helps reduce total cost of ownership: available configured to meet Energy Star 4.0 and Energy Smart certifications. Custom configure and order yours today at http://www.stikc.com/Catalog/Dell-Precision-T7400

https://www.youtube.com/watch?v=ldex2COjx-I

Recenze - Počítač DELL Precision T7400

Průměrné hodnocení
0
Statistika hodnocení produktu
0% (0)
0% (0)
0% (0)
0% (0)
0% (0)

Hodnocení produktu Počítač Dell Precision T7400 vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Počítač Dell Precision T7400 se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Dokumenty ke stažení

Název Typ Velikost Akce
Dell Precision 690 foto Fotka 163.52 kB
Dell Precision T7400 manual PDF 5.29 MB
Dell Precision T7400 parametry CZ PDF 435.95 kB