Ekologická zodpovědnost na dvojí způsob

Ekologická zodpovědnost na dvojí způsob

Všude kolem sebe slyšíme, jaké je letos sucho a jak nepříznivě se nám naše podnebí mění. Ze vzduchu mizí včely, z hlíny mizí žížaly. Možná problémy už sami pociťujete, možná zatím ani ne. Dokud nám osobně neteče do bot, v tomto případě, dokud nám teče z kohoutků, můžeme většinu těchto zpráv ignorovat – to už je zodpovědnost každého z nás, jaký si zvolíme přístup a jaký zaujmeme postoj.

Jakožto firma se snažíme chovat zodpovědně i v oblasti životního prostředí. Poctivě vykazujeme elektrozařízení uvedená na trh a platíme za jejich budoucí ekologickou likvidaci. V roce 2018 jsme tak zaplatili sběr 31 760 kg elektrozařízení, čímž jsme dle společnosti, která sběr a likvidaci zajišťuje, dosáhli následujících ús­por:

bublinky vs vaky

Toto se týká elektrozařízení obecně, ale nad to můžeme ještě uvážit, že prodáváme techniku repasovanou. To znamená, že použité stroje se nevyhodí a pro uspokojení poptávky není potřeba vyrábět nové. Tím dochází k dalším velkým úsporám prostředků, surovin a životního prostředí. Někteří prodejci repasované techniky na tomto staví celou svou značku.

Trápí vás sucho a teplotní extrémy a věříte, že i svou trochou můžete přispět ke zpomalení těchto nepříjemných klimatických změn? Pak vězte, že nákupem repasované výpočetní techniky u nás v Technimaxu se stavíte na ekologicky zodpovědnou stranu.

Vyberte si z repasovaných počítačů Dell