Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

I letos pomáháme tam, kde je potřeba

Letos, stejně jako v minulých letech, pokračujeme ve veřejně prospěšných aktivitách, které si kladou za cíl podpořit neziskové projekty. Jako minulé roky jsou hlavními tématy zdraví, děti a jejich výchova a zvířata. Rok 2021, jehož výnos je určující pro celkovou částku v roce letošním, byl trochu hubenější, a proto i celková částka byla o něco skromnější. Nicméně stále platí, že 2 % ze zisku vracíme společnosti v našem prostředí, tedy potřebným kolem sebe.
celý článek

Které počítače mají nejnižší spotřebu?

Prudké zvyšování cen energií se dotýká nás všech, ať už máme na mysli firemní měřítko nebo naše osobní domácnosti. Doposud jsme omezování spotřeby vnímali možná spíše jako otázku ekologie, ale aktuální situace nás nutí více nad spotřebou přemýšlet i z ekonomického hlediska. Rádi bychom vám sdělili přesnou energetickou náročnost počítačů, ale není to tak jednoduché.
celý článek

I letos pomáháme tam, kde je potřeba

Doufáme, že jste zaznamenali naši iniciativu pomáhat tam, kde je potřeba. Pokud ne, rádi bychom vám ji představili. Již v roce 2015 jsme se rozhodli věnovat poměrnou část zisku potřebným. Zaměřujeme se na podporu neziskových projektů, které lidé z naší firmy osobně znají nebo s nimi mají zkušenost. Vězte, že svým nákupem u nás vždy podpoříte někoho, komu tento příspěvek opravu pomůže.
celý článek

Repasujeme již 18 let!

Dnes je tomu přesně 18 let od založení firmy Technimax. Víme, že za úspěch vděčíme především vám, našim zákazníkům. Abychom vám alespoň malým gestem poděkovali, zapnuli jsme pro vás přepravu zdarma, a to ode dneška až do neděle 19.9. Přeprava zdarma se vám započítá automaticky na každou objednávku.
celý článek

Omezení počtu balíků?

Vánoční sezona vrcholí a v kombinaci s kovidovými opatřeními tlak na přepravní služby stoupá. Letos, více než kterýkoliv rok, jsou přepravní služby přetížené, což vede k nutnému omezování počtu zásilek. Jak tomu bylo i dříve, některým odesílatelům se omezuje maximální počet zásilek, které budou v tomto období převzaty k expedici. Ano, možná se to dotkne i vás, možná vám některá ze zásilek z českých eshopů dorazí později.
celý článek