Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

I letos pomáháme tam, kde je potřeba

Doufáme, že jste zaznamenali naši iniciativu pomáhat tam, kde je potřeba. Pokud ne, rádi bychom vám ji představili. Již v roce 2015 jsme se rozhodli věnovat poměrnou část zisku potřebným. Zaměřujeme se na podporu neziskových projektů, které lidé z naší firmy osobně znají nebo s nimi mají zkušenost. Vězte, že svým nákupem u nás vždy podpoříte někoho, komu tento příspěvek opravu pomůže.
celý článek

Repasujeme již 18 let!

Dnes je tomu přesně 18 let od založení firmy Technimax. Víme, že za úspěch vděčíme především vám, našim zákazníkům. Abychom vám alespoň malým gestem poděkovali, zapnuli jsme pro vás přepravu zdarma, a to ode dneška až do neděle 19.9. Přeprava zdarma se vám započítá automaticky na každou objednávku.
celý článek

Omezení počtu balíků?

Vánoční sezona vrcholí a v kombinaci s kovidovými opatřeními tlak na přepravní služby stoupá. Letos, více než kterýkoliv rok, jsou přepravní služby přetížené, což vede k nutnému omezování počtu zásilek. Jak tomu bylo i dříve, některým odesílatelům se omezuje maximální počet zásilek, které budou v tomto období převzaty k expedici. Ano, možná se to dotkne i vás, možná vám některá ze zásilek z českých eshopů dorazí později.
celý článek

Dezinfekce, dezinfekce, dezinfekce

Jistě jste v poslední době řešili nákup pomůcek pro osobní hygienu, úklid nebo ochranu dýchacích cest. Stále se v médiích opakují slova roušky, čistota, bezpečnost a dezinfekce. My se současnému stavu přizpůsobujeme stejně jako vy, ale řadu opatření jsme zavedli už dávno.
celý článek