Zpoždění sice nemáme, ale stejně nezastavujeme

Zpoždění sice nemáme, ale stejně nezastavujeme

Asi už víte, že u nás se provoz nezastavuje. Celozávodní volno, uzavření kvůli inventuře, neplánované čerpání dovolených, které by vyústilo v ochromení provozu – nic z toho u nás neprovozujeme a neplánujeme zavádět. Naopak usilujeme a plánujeme dopředu, abychom byli na vše připraveni a mohli každý všední den zajistit vyřízení vašich objednávek a požadavků.

Dokonce i když jde o vnější omezení, jsme připraveni. V celém komplexu, kde sídlíme, proběhla včera celodenní odstávka elektrické energie. Celý den bez serveru, bez možnosti vyřídit jedinou objednávku či email, otestovat jediný počítač,… Tak by to možná dopadlo jinde, ale u nás ne. Investovali jsme statisíce korun, abychom byli připraveni na nejrůznější scénáře, včetně výpadků elektřiny.

záložní generátor

Celý včerejší den jsme tak napájeli systémy z alternativního záložního zdroje, abyste nepoznali žádný rozdíl. Vše jsme zvládli, objednávky odeslali, garance dodrželi. Chceme vám dát jistotu, že zde pro vás budeme, ať se děje cokoli. Jistě, je to pro nás nákladné a dává nám to zabrat, ale výsledek stojí za to – víte, že na nás se můžete spolehnout.

Dell OptiPlex – spolehlivé počítače od spolehlivého dodavatele