Repasovaná výpočetní technika Dell pro firmy

Repasovaná výpočetní technika Dell pro firmy

Technimax s.r.o.

Graf životního cyklu IT

Případová studie

životní cyklus IT Jestliže se rozhodujete mezi nákupem nové a repasované výpočetní techniky do firmy, může pro vás být užitečný graf životního cyklu IT. Ten si neklade za cíl vybrat pro vás to nejvhodnější řešení, ale může přinést nový pohled, který je založen na našich zkušenostech a analýzách.

případová studie Připravena je pro vás případová studie na téma Ekonomické řešení nákupu značkových notebooků v high-end kategorii. Vyčísleny jsou reálné náklady na pořízení notebooků pro zákazníka typu malá a střední firma. Uvedeny jsou klady i zápory obou řešení a rozhodnutí o správné variantě je na vás, protože jen vy znáte konkrétní situaci, ve které se vaše firma nachází.

Srovnání použité a nové výpočetní techniky

Informační videa

srovnání notebooků V neposlední řadě si můžete prohlédnout jednoduchou tabulku se srovnáním nové a použité výpočetní techniky v kategoriích low-end a high-end. Tu najdete v novince s názvem Srovnávejte s námi.

youtube kanál Technimax Shlédnout můžete také informační videa, která natáčíme u nás na prodejně. V nich se věnujeme praktickým informacím a zajímavostem o produktech Dell a tiskárnách HP. Videa najdete na našem YouTube kanálu.


Zaměřujeme se na firemní zákazníky – pokud jím jste, pak vám jistě také nezáleží na planých slibech, které kolem sebe rozhazuje kde kdo, ale jde vám o jistoty. Proto místo slibů přinášíme garance. Při objednávce do 15:00 garantujeme doručení druhý pracovní den. Vyřízení reklamace bude trvat nejdéle 5 pracovních dní. Informace a podporu vám poskytneme ihned. Za těmito garancemi si stojíme a na nich budujeme.Zajímají vás další informace z oblasti, na kterou se specializujeme? Pak nám můžete zanechat svou emailovou adresu. Kromě pravidelných informací o novém zboží budete dostávat také další videa, praktické rady i zajímavosti o repasované výpočetní technice Dell a HP pro firmy.V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat – ať už telefonicky na 777 452 452, emailem na info@technimax.cz, přes online chat na webu, nebo rovnou osobně u nás na prodejně v Šumperku na adrese Žerotínova 87. Každý váš názor je pro nás hodnotný a vašimi náměty se zabýváme, abychom poskytovali právě takové služby, které potřebujete.


Počítače Notebooky LCD monitory Tiskárny Servery