Dell OptiPlex 5060

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Počítač Dell OptiPlex 5060 nabízí vysoký výkon v moderním provedení. Obsahuje 8. generaci procesorů Intel Core, která má navýšené počty jader – Core i3 má nově 4 jádra a Core i5 dokonce 6 jader. Rozdíl ve výkonu oproti předcházející generaci je díky tomu znatelný. Dále jsou osazeny paměti typu DDR4 a pevný disk může být i v ultra rychlé variantě M.2 NVMe. OptiPlex 5060 má také bezpečnostní modul TPM 2.0, takže je připraven pro nasazení nejnovějších Windows 11.

Konektorová výbava se liší podle typu skříně (micro, SFF, tower) i specifikaci při prvním prodeji. Můžeme se například setkat s provedením SFF, které má z video výstupů pouze 2x DisplayPort, nebo můžeme najít SFF s DisplayPorty a HDMI či VGA. Vždy ale ve výbavě najdeme 5x USB 3.1 a 1x USB-C. Samozřejmostí je RJ-45 pro připojení k síti a audio konektor.

Jestliže hledáte moderní počítač pro kancelářské či domácí použití, Dell OptiPlex 5060 je tím nejnovějším, co lze v roce 2021 na poli repasované výpočetní techniky najít. Procesor se zvýšeným počtem jader a připravenost na Windows 11 činí z OptiPlexu 5060 dobrou investici na mnoho dalších let. Pokud ale potřebujete levnější počítače, podívejte se na předchozí generaci, model Dell OptiPlex 7040.