Garance kvality zboží dodávaného firmou Technimax

Garance kvality zboží dodávaného firmou Technimax

Nemáte žádné zkušenosti s nákupem repasované techniky? Máte špatnou zkušenost s nákupem v bazaru nebo přes inzerát? Bojíte se kupovat zajíce v pytli? Už nemusíte!

Všichni víme, že použité zboží už ze své povahy musí vykazovat nějaké znaky opotřebení. Je však nutné definovat, jaký rozdíl je mezi běžně opotřebeným, poškozeným nebo zničeným produktem.

Proto jsme pro vás připravili sérii článků, které se neomezují jen na obvyklé fráze definující stav zboží, jakými jsou: zánovní, z předváděcí akce, vynikající stav, jako nové, kvalita A, bez vad atd. Žádný z těchto popisů vám přesně neurčí, v jakém stavu skutečně zboží od dodavatele dostanete.

Repasovaná technika Dell

Repasovaná technika Dell u nás na prodejně

U nás pouze kvalita A+

Většina firem zboží dělí do skupin podle kvality, Nejčastěji to je A+, A, A-, B+, B, B-, atd. Kdo se v tom má vyznat? Všichni chceme přece pěkný notebook a nechceme se zabývat hromadou zkratek a u každého kusu zkoumat, co která zkratka znamená. Pro váš komfort, klid a jistotu, dodáváme pouze zboží v kvalitě A+, kterou definujeme v následujících textech. Vše, co nevyhoví této garanci, vyřazujeme na náhradní díly nebo likvidujeme.

Ano, je to finančně náročné a některé produkty tak mohou být u nás dražší než u konkurence, ale věříme, že naši garanci kvality oceníte. Chcete přece pěkné, nepoškozené zboží v konfiguraci, kterou potřebujete. Pro tento účel pro vás máme pestrý sortiment použitých notebooků, počítačů, monitorů, tiskáren a serverů, u kterých garantujeme kvalitu A+. Žádná „béčka“! Prostě vyberte produkt a spolehněte se na nás! Až tak je to jednoduché!

Stav zboží garantujeme a přesně definujeme

Dnes už je samozřejmé, a to nejen v naší firmě, že repasovaná technika je několikrát testovaná, čištěná, s počeštěnou klávesnicí, instalací OS (pokud je v ceně dodávky), se zárukou až 4 roky, bez vad a poškození. Nechceme vás ale lákat na otřepané fráze a chválit naše produkty tímto neurčitým popisem. Chceme být svým popisem konkrétní, proto vám stav zboží garantujeme, a pokud slíbené nedodržíme, můžete zboží okamžitě vrátit. Nebudeme se na vás zlobit, jen poděkujeme za váš názor. Buďte bez obav!

Nejenže popis v předchozím odstavci bez výjimky plníme, ale přidáváme i něco navíc. Definujeme vlastní garanci kvality přesně a závazně.

Slibujeme, že veškeré dodané zboží bude v kvalitě definované následujícími články: