Dell Latitude 7390

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Notebook Dell Latitude 7390 s malým 13,3" šasi je vhodný jak do kanceláře s dokovací stanicí, tak na časté cestování, při kterém oceníme jeho kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Výkonu notebook poskytuje dostatek i pro práci na vícero externích monitorech.

V modelu Latitude 7390 se můžeme setkat se 7. nebo 8. generací CPU, což může být lehce matoucí. Nejde o první model, kde se prolínají dvě generace, ale při nákupu si na to musíme dávat pozor. Obzvláště důležité to může být pro ty, kteří plánují pracovat ve Windows 11, jejichž požadavkem je právě 8. generace procesoru. Notebook má nově zpracované šasi se spojenými panty víka a působí velmi celistvým a jednolitým dojmem. K dispozici máme jediný slot pro RAM paměť typu DDR4 o kapacitě až 16 GB. Úložiště je řešeno výhradně M.2 SSD modulem, podporujícím i rozhraní NVMe. Displej o úhlopříčce 13,3" mívá Full HD rozlišení a setkáme se klasickou i dotykovou variantou. Z konektorů zde máme USB-C, 2 USB, HDMI, LAN a audio, což je standardní výbava, kterou si ale mnozí v kancelářích rozšíří skrze USB-C dokovací stanici Dell WD19.

Celý notebook Dell Latitude 7390 včetně baterie má hmotnost pouhých 1,2 kg, takže se může stát vaším ideálním společníkem pro časté služební cesty. Pokud ale hledáte ještě něco trošku jiného, neváhejte se podívat do naší sekce repasovaných notebooků.

Video