Dell Latitude 7400

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Notebook Dell Latitude 7400 je vhodný na každodenní použití v kanceláři i na cestách. Spolehlivost vyšší řady světoznámé značky neponechává místo pochybám, že jde o profesionální business notebook, na který se můžete dlouhodobě spolehnout.

Dell Latitude 7400 je kompaktní 14" notebook s 8. generací Intel Core procesorů, které podporují nejnovější Windows 11. Setkat se můžeme se čtyřjádrovým provedením nízkonapěťových variant Core i5 a i7. Operační paměť typu DDR4 může dosahovat kapacity až 32 GB. Jako datové úložiště slouží již výhradně malé M.2 SSD s rychlým rozhraním NVMe. Displej o úhlopříčce 14" nabízí zpravidla Full HD rozlišení, i když výjimečně se můžeme setkat i s nižším HD. K dispozici jsou i varianty s dotykovým displejem. Konektorová výbava o něco ustoupila, protože se zřejmě počítá s využitím USB-C dokovací stanice. Na samotném notebooku tak najdeme pouze 2 USB, 1 USB-C, HDMI a audio jack. Chybí ale klasický LAN konektor RJ-45.

Jestliže je pro vaše účely řada Latitude 7400 až zbytečně výkonná, mohla by vás zaujmout předchozí generace, Dell Latitude 7490. K dispozici je také ještě levnější 12,5" model Dell Latitude 7280. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Video