Uživatel: Nepřihlášený

Dell Latitude E6220

Notebooky Dell Latitude E6220 se vyjímají svou kompaktností a velmi odolnou stavbou. Šasi je chráněno provedením Tri-Metal, testovaným dle vojenské normy MIL-STD 810G na extrémní teploty, vibrace a prach. Klávesnice notebooku je odolná proti polití a obdobě je chráněn i LCD panel, který je utěsněn a utlumen proti poškození při nárazech. Víko s displejem je chráněno anodizovaným hliníkem a připevněno k tělu notebooku robustními ocelovými panty. Jak můžete sami usoudit z fotografií, odolné provedení není vůbec na překážku modernímu designu.

Notebooky jsou dodávány s chipsetem Mobile Intel QM67 Express a vícejádrovým procesorem řady Intel Core i3, až Intel Core i7. O vykreslování obrazu se stará grafický čip Intel HD Graphics 3000M. Díky displeji o velikosti 12,5" mají notebooky velmi příjemné rozměry 30,9cm x 2,5cm x 22,6cm a váží pouhých 1,44kg i s baterií. Displej s antireflexní vrstvou nabízí rozlišení 1366x768.

Jestliže je pro Vaše účely řada E6220 až příliš drahá, můžete se podívat po podobných strojích z kategorie mini notebooků. Zajímat by Vás mohl také velmi oblíbený model s displejem o velikost 14", Dell Latitude E6420. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více

V aktuální sekci 0 produktů

Zobrazit rozšířené filtrování

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

0,0

Hodnocení produktu vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze:

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu:

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.