Dell Latitude E6330

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Notebooky Dell Latitude E6330 se vyznačují povedenou kombinací mobility, odolnosti, výkonu a prémiového vzhledu. To lze odtušit již podle číselného značení, jak je vysvětleno v článku k notebookům Dell Latitude. Šasi modelu E6330 je vyvedeno v provedení Tri-Metal, testovaným dle vojenské normy MIL-STD 810G pro výdrž i v nepříznivých podmínkách. Pevný disk je chráněn gumovou izolací pro tlumení vibrací, klávesnice je odolná proti polití a není potřeba se bát ani odpadajících tlačítek, jak známe z notebooků některých jiných výrobců. Ochranu dat zajišťuje také senzor volného pádu, který detekuje náhlé upuštění notebooku a ochrání pevný disk před poškozením.

Notebooky jsou dodávány s chipsetem Mobile Intel QM77 Express a čtyřjádrovým procesorem řady Intel Core i3Intel Core i7. O vykreslování obrazu se stará grafický čip Intel HD Graphics 3000/4000. Díky displeji o velikosti 13,3" mají notebooky kompaktní rozměry 33,5cm x 3cm x 22,3cm a váží pouhé 1,6 kg i s baterií. Displej nabízí rozlišení 1366x768, které je na úhlopříčce 13,3" jemné a detailní. I přes kompaktní velikost zařízení se do něj vešla také optická DVD mechanika. Ani v oblasti konektivity notebook nezaostává.

Jestliže je pro Vaše účely řada E6330 až příliš drahá, můžete se podívat po levnějším notebooku předchozí generace Dell Latitude E6320. Zajímat by Vás mohl také tento model s displejem o velikost 14", Dell Latitude E6430. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více informací na oficiálních stránkách výrobce.

Více