Uživatel: Nepřihlášený

Dell Latitude E6330

Notebooky Dell Latitude E6330 se vyznačují povedenou kombinací mobility, odolnosti, výkonu a prémiového vzhledu. To lze odtušit již podle číselného značení, jak je vysvětleno v článku k notebookům Dell Latitude. Šasi modelu E6330 je vyvedeno v provedení Tri-Metal, testovaným dle vojenské normy MIL-STD 810G pro výdrž i v nepříznivých podmínkách. Pevný disk je chráněn gumovou izolací pro tlumení vibrací, klávesnice je odolná proti polití a není potřeba se bát ani odpadajících tlačítek, jak známe z notebooků některých jiných výrobců. Ochranu dat zajišťuje také senzor volného pádu, který detekuje náhlé upuštění notebooku a ochrání pevný disk před poškozením.

Notebooky jsou dodávány s chipsetem Mobile Intel QM77 Express a čtyřjádrovým procesorem řady Intel Core i3Intel Core i7. O vykreslování obrazu se stará grafický čip Intel HD Graphics 3000/4000. Díky displeji o velikosti 13,3" mají notebooky kompaktní rozměry 33,5cm x 3cm x 22,3cm a váží pouhé 1,6 kg i s baterií. Displej nabízí rozlišení 1366x768, které je na úhlopříčce 13,3" jemné a detailní. I přes kompaktní velikost zařízení se do něj vešla také optická DVD mechanika. Ani v oblasti konektivity notebook nezaostává.

Jestliže je pro Vaše účely řada E6330 až příliš drahá, můžete se podívat po levnějším notebooku předchozí generace Dell Latitude E6320. Zajímat by Vás mohl také tento model s displejem o velikost 14", Dell Latitude E6430. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více informací na oficiálních stránkách výrobce.

Více

V aktuální sekci 0 produktů

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

0,0

Hodnocení produktu vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze:

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu:

Hodnocení hvězdičkami: