Uživatel: Nepřihlášený

Dell Latitude E6410

Dell Latitude E6410 byl poprvé dodán na trh v dubnu roku 2010 a i když vychází ze svého velmi úspěšného předchůdce s názvem Latitude E6400, posouvá hranice mnohem dál. To dokazuje nasazení procesorů Core i5 a Core i7, které pracují v desce s chipsetem Intel QM57 Express. Nově jsou použity pokročilejší typy paměťových modulů RAM, a to DDR3 s maximální celkovou kapacitou 8 GB (1066 nebo 1333 MHz). Do modelu Latitude E6410 výrobce montuje sdílené grafické karty Intel HD Graphics nebo výkonné NVIDIA Quadro NVS 3100M. Displej se standardní úhlopříčkou 14,1" typu WXGA nebo WXGA+ disponuje rozlišením 1280x800 nebo 1440x900.

Rozměry notebooku Latitude E6410 se zdají téměř totožné s předchozím modelem Latitude E6400, tedy 335 x 25 x 238 mm. Hmotnost se 4-článkovou baterií se stále udržela pod 2 kg, přesně 1,93 kg.

Konstruktéři se při vývoji tohoto modelu zaměřili především na uživatele a jeho vysokou produktivitu, mobilní spolupráci v bezdrátovém prostředí, mechanickou odolnost i zabezpečení notebooku.

Dobrou zprávou je rovněž skutečnost, že Latitude E6410 je kompatibilní se všemi zařízeními se standardem E-Family, díky čemuž si z něj můžete vytvořit praktický celek a uzpůsobit si svou stanici přesně podle aktuálních požadavků. K dispozici je vám například dokovací stanice a praktický stojan pro dock a LCD.

Pří návrhu byl jako obvykle kladen důraz na mechanickou odolnost, a proto zde najdete zesílené panty a robustní systém uzavíracího mechanismu víka displeje. Náročný uživatel si jistě vybere ze třech variant barevných provedení s kvalitní povrchovou úpravou, která dodá notebooku výrazný styl a atraktivní design.

Dell Latitude E6410 doporučujeme všem uživatelům, kteří často používají notebook na stole jako klasický stolní počítač a příležitostně s ním cestují. Pokud hledáte nejlevnější notebooky, poslouží vám dobře předchozí model Latitude E6400, ale vězte, že novější Latitude E6410 je o poznání výkonnější a jedná se o velmi žádaný a mnoha uživateli prověřený univerzální notebook.

Více

Prodej ukončen

Litujeme, ale tato produktová řada byla vyprodána, jedná se o starý model. Jako alternativu vám můžeme nabídnout jeho nástupce, Dell Latitude E6520 , který dosahuje lepších parametrů a vyššího výkonu při pouze nepatrně vyšší ceně.

Další alternativní produktové řady: Dell Latitude E6520 , Dell Latitude E6420 , Dell Latitude E6320

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

Alternativní zboží

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

4,4

Hodnocení produktu Notebook Dell Latitude E6410 vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Notebook Dell Latitude E6410 se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze: Notebook Dell Latitude E6410

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Poměrně slušný stroj. Je použitelný i na současnou dobu. Windows 7

14"" je pro mně optimální velikost notebooku. Oceňuji především odolnost, opakovaně prověřeno praxí :-) Doporučuji doplnit o SSD.

Nástupce E6400, rozumný poměr kvalita vs. cena.Kvalitní zpracování, pěkný displej.

Několikrát se mi u těchto modelů stalo, že při provozu na nabíječku lehce pískaly. Jinak není problém, procesory Core více šetří a tento model méně topí. I provedení se stříbrným krytem displeje trošku vylepšuje design oproti předchůdci E6400. Rovněž bych doporučil koupit s SSD diskem.

Máme více kusů.U jednoho je problém s modulem na karty - pokud je v biosu zapnutý, padá systém i po reinstalaci. U mého dobré.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Používám několik let jako služební notebook. Jsem s ním spokojen, pouze jsem musel navýšit RAM na 4 GB oproti základní konfiguraci.

Moc se mi nelíbí. Novější E6420 a E6430 s novým designem jsou hezčí. Prošlo mi těchto E6410 rukama opravdu moc a všechny bez větších závad. Doporučuji osadit SSD diskem. Myslím, že v této chvíli je to výborný notebook (poměr cena/výkon).

Vynikající notebook, ale již trochu větší. 14" je zvláštní kompromis - raději 13,3" nebo 15" s numerikou.

Notebook se zatím jeví velice dobře, jak zpracování materiálu tak výkonově. Neměl jsem s ním jediný problém.

Bez textového hodnocení.

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu: Notebook Dell Latitude E6410

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.