Dell OptiPlex 7080 SFF

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Dell OptiPlex 7080 SFF je kompaktním stolním počítačem do kanceláře. Moderní procesory 10. generace poskytují nekompromisní výkon pro náročné použití s možností provozovat nejnovější Windows 11.

Počítač je osazen procesorem Intel Core 10. generace řady i3 až i9. Nejčastěji používané jsou Core i5, které v této generaci mají 6 jader. Do 4 DIMM slotů lze osadit celkem až 128 GB RAM DDR4, což většina uživatelů jistě ani nevyužije. Pro disky jsou k dispozici až 3 SATA konektory a 2 M.2 sloty, což zajišťuje dostatečné možnosti pro budoucí rozšiřování. 200W zdroj dokáže napájet nízko profilové grafické karty, které si vystačí s napájením přes PCIe slot. Na základní desce jsou mimo jiných také 2 DisplayPort 1.4 konektory.

Spolehlivý počítač Dell OptiPlex 7080 SFF vám zajistí rychlý a stabilní provoz, ať už v kanceláři nebo doma. Snadná rozšiřitelnost o další disky a nízko profilové PCIe karty poskytují dobré možnosti pro budoucí úpravy. Pokud je pro vás OptiPlex 7080 příliš nákladný, můžete se podívat po levnějších počítačích Dell OptiPlex 7040. Kompletní nabídku najdete v naší sekci repasovaných počítačů.