Dell OptiPlex 7440 AIO

Hledáte spolehlivý počítač s pěkným monitorem, který nezabere ani o kousek více místa, něž je nezbytně nutné? Pak vyzkoušejte All in One řešení Dell OptiPlex 7440. V šasi 24" LCD monitoru se skrývají všechny PC komponenty, které vám zajistí dlouhodobý a bezproblémový chod kancelářských aplikací.

Výkonem jde o sestavu s 6. generací Intel Core procesoru a RAM pamětí typu DDR4, podobě jako najdeme v modelu Dell OptiPlex 7040. Stroj se snadno vypořádá i s náročným kancelářským využitím. Díky HDMI výstupu si k němu můžete připojit také druhý externí monitor. AIO 7440 má však také HDMI vstup, takže jej lze využít i jako 24" monitor pro běžný počítač.

V provedení AIO můžete také snadněji spravovat kabeláž, jelikož zde stačí klasický napájecí kabel, případně pak síť a klávesnice s myší. Pokud však budete mít periferie bezdrátové, omezíte kabeláž skutečně na minimum. Sestava má také zabudovaný reproduktor, není tedy potřeba řešit externí audio. Jednoduchost All in One počítače si jistě oblíbíte.

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

Žádné produkty