Dell OptiPlex 7440 AIO

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Hledáte spolehlivý počítač s pěkným monitorem, který nezabere ani o kousek více místa, něž je nezbytně nutné? Pak vyzkoušejte All in One řešení Dell OptiPlex 7440. V šasi 24" LCD monitoru se skrývají všechny PC komponenty, které vám zajistí dlouhodobý a bezproblémový chod kancelářských aplikací.

Výkonem jde o sestavu s 6. generací Intel Core procesoru a RAM pamětí typu DDR4, podobě jako najdeme v modelu Dell OptiPlex 7040. Stroj se snadno vypořádá i s náročným kancelářským využitím. Díky HDMI výstupu si k němu můžete připojit také druhý externí monitor. AIO 7440 má však také HDMI vstup, takže jej lze využít i jako 24" monitor pro běžný počítač.

V provedení AIO můžete také snadněji spravovat kabeláž, jelikož zde stačí klasický napájecí kabel, případně pak síť a klávesnice s myší. Pokud však budete mít periferie bezdrátové, omezíte kabeláž skutečně na minimum. Sestava má také zabudovaný reproduktor, není tedy potřeba řešit externí audio. Jednoduchost All in One počítače si jistě oblíbíte.