Dell OptiPlex XE

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Potřebujete počítač, který poběží i v náročných průmyslových podmínkách? Dell OptiPlex XE je speciálně konstruován pro provoz 24/7 ve vysokých teplotách a v prašném prostředí. Kvalitní provedení vlastní produktům společnosti Dell a rozšířené služby společnosti Technimax s.r.o. Vám zajistí maximální efektivitu a minimum starostí.

Počítač Dell OptiPlex XE v provedení SFF se na první pohled liší od klasických kancelářských OptiPlexů. Připojit k němu můžete speciální vzduchové tunely, díky kterým zvládne počítač nepřetržitou práci v teplotách až 55°C. Do přední části skříně lze vložit prachový filtr, který společně se záslepkou portů značně omezuje vnikání prachu mezi komponenty. Vyšší zabezpečení důležitých dat zajistí podpora zrcadlení, RAID 1. Výjimečná je také vysoká konektivita počítače. Díky těmto a dalším speciálním prvkům se počítače Dell OptiPlex XE hodí do náročného průmyslového prostředí, kde jsou vysoké teploty a vysoká prašnost na denním pořádku.