Uživatel: Nepřihlášený

Dell OptiPlex XE

Potřebujete počítač, který poběží i v náročných průmyslových podmínkách? Dell OptiPlex XE je speciálně konstruován pro provoz 24/7 ve vysokých teplotách a v prašném prostředí. Kvalitní provedení vlastní produktům společnosti Dell a rozšířené služby společnosti Technimax s.r.o. Vám zajistí maximální efektivitu a minimum starostí.

Počítač Dell OptiPlex XE v provedení SFF se na první pohled liší od klasických kancelářských OptiPlexů. Připojit k němu můžete speciální vzduchové tunely, díky kterým zvládne počítač nepřetržitou práci v teplotách až 55°C. Do přední části skříně lze vložit prachový filtr, který společně se záslepkou portů značně omezuje vnikání prachu mezi komponenty. Vyšší zabezpečení důležitých dat zajistí podpora zrcadlení, RAID 1. Výjimečná je také vysoká konektivita počítače. Díky těmto a dalším speciálním prvkům se počítače Dell OptiPlex XE hodí do náročného průmyslového prostředí, kde jsou vysoké teploty a vysoká prašnost na denním pořádku.

Prodej ukončen

Litujeme, ale tato produktová řada byla vyprodána, jedná se o starý model. Jako alternativu vám můžeme nabídnout jeho nástupce, Dell OptiPlex 780 , který dosahuje lepších parametrů a vyššího výkonu při pouze nepatrně vyšší ceně.

Další alternativní produktové řady: Dell OptiPlex 780 , Dell OptiPlex 790 , Dell OptiPlex 990

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

Alternativní zboží

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

0,0

Hodnocení produktu vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze:

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu:

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.