Dell PowerEdge 2950

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Server Dell PowerEdge 2950 typu Rack 2U nabízí vyváženost výkonu, dostupnosti a flexibility. Je vhodný pro rostoucí síť aplikací, web, databáze, soubory a další. Jedná se o již devátou generaci prověřených serverů PowerEdge, které Vás rozhodně nezklamou. Pro snadnější správu Dell nabízí Baseboard Management Controller pro monitorování HW, který upozorní na závady a povolí Vám provádět základní vzdálené operace. Dell Remote Access Controller Vám zase skrze webové rozhraní umožní vzdálený přístup, správu a update serveru. Správa serveru se tak stane snazší a příjemnější.

Server je poháněn až dvojicí procesorů Intel Quad Core Xeon na chipsetu Intel 5000X. Rychlému běhu napomáhá také paměť o velikosti až 32 GB a grafika ATI ES1000. Připojit je možné až 8 HDD velikosti 2,5", nebo 6 3,5" disků o celkové kapacitě až 4,5TB. Pro další rozšíření jsou připraveny 3 PCI Express sloty.

Jestliže se tento model pro Vaše účely nehodí, můžete se podívat na další z kategorie serverů typu Rack 2U. Nabízíme rovněž menší servery Rack 1U či větší Rack 4U. Všechny repasované servery, které nabízíme, najdete v nabídce repasované servery.