Dell PowerEdge R720

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

Žádné produkty

Profesionální server Dell PowerEdge R720 je ideální volbou pro zefektivnění vašeho podnikání a zjednodušení správy IT. Díky rozšířeným možnostem virtualizace, vylepšené správě spotřeby a inovativnímu systému nástrojů pro správu jsou snižovány provozní náklady. Konstrukčně se jedná o server Rack 2U, jehož vnitřní uspořádání je promyšleno tak, aby organizace kabelů nebránila proudění vzduchu ani přístupu k jednotlivým komponentám. Prostřednictvím informačního LCD displeje budete mít vždy přehled o stavu serveru, jeho napájení a provozní teplotě. PowerEdge R720 je již dvanáctou generací serverů Dell s tou výhodou, že jakmile se seznámíte se správou jedné z generací, budete dobře rozumět i generaci příští, na kterou tak bude snadné přejít.

Servery pracují až se dvěma osmi či desíti jádrovými procesory Intel Xeon nové generace s technologií Intel QuickPath, které zajistí, že o výpočetní výkon nebudete mít nouzi. Pro operační paměti typu DDR3 je připraveno rovnou 24 DIMM slotů, díky kterým můžete využívat až 768 GB paměti RAM. S přídavnými přepážkami na pevné disky je možno připojit až osm 3,5" či šestnáct 2,5" HDD o celkové kapacitě 32 TB. Tyto parametry společně s množstvím PCI slotů, RAID řadiči a možnostmi síťového připojení a vzdálené správy, činí ze serveru Dell PowerEdge R720 atraktivní volbu pro univerzální serverové řešení.

Jestliže je pro vaše účely řada Dell PowerEdge R720 až příliš nákladná, můžete se podívat po serveru nižší série PowerEdge R710. Zajímavou alternativou mohou být také serverové počítače Dell Precision. Všechny repasované servery z naší nabídky naleznete v sekci repasované servery.

Více

Video