Dell PowerEdge R720

Řazení dle
Počet produktů na stránku
Filtrování podle ceny bez DPH
V aktuální sekci 1 produktů

Server Dell PowerEdge R720

SRVDEL2UR720008

2U, 2x Intel Deca Core Xeon E5-2660 v2 2,2 GHz, 64 GB RAM, bez 2,5" HDD, rámečků, mechaniky a čelního panelu

Skladem 4 kusy
  Konfigurovat
17 890 Kč bez DPH
21 647 Kč s DPH
Doprava zdarma

Objednáním tohoto produktu nyní získáte dopravu zdarma na celou objednávku a po celé ČR i SK.

Profesionální server Dell PowerEdge R720 je ideální volbou pro zefektivnění vašeho podnikání a zjednodušení správy IT. Díky rozšířeným možnostem virtualizace, vylepšené správě spotřeby a inovativnímu systému nástrojů pro správu jsou snižovány provozní náklady. Konstrukčně se jedná o server Rack 2U, jehož vnitřní uspořádání je promyšleno tak, aby organizace kabelů nebránila proudění vzduchu ani přístupu k jednotlivým komponentám. Prostřednictvím informačního LCD displeje budete mít vždy přehled o stavu serveru, jeho napájení a provozní teplotě. PowerEdge R720 je již dvanáctou generací serverů Dell s tou výhodou, že jakmile se seznámíte se správou jedné z generací, budete dobře rozumět i generaci příští, na kterou tak bude snadné přejít.

Servery pracují až se dvěma osmi či desíti jádrovými procesory Intel Xeon nové generace s technologií Intel QuickPath, které zajistí, že o výpočetní výkon nebudete mít nouzi. Pro operační paměti typu DDR3 je připraveno rovnou 24 DIMM slotů, díky kterým můžete využívat až 768 GB paměti RAM. S přídavnými přepážkami na pevné disky je možno připojit až osm 3,5" či šestnáct 2,5" HDD o celkové kapacitě 32 TB. Tyto parametry společně s množstvím PCI slotů, RAID řadiči a možnostmi síťového připojení a vzdálené správy, činí ze serveru Dell PowerEdge R720 atraktivní volbu pro univerzální serverové řešení.

Jestliže je pro vaše účely řada Dell PowerEdge R720 až příliš nákladná, můžete se podívat po serveru nižší série PowerEdge R710. Zajímavou alternativou mohou být také serverové počítače Dell Precision. Všechny repasované servery z naší nabídky naleznete v sekci repasované servery.

Více

Video
Filtrovat zboží dle parametrů
Model
Model
Procesor
Typ CPU
Počet procesorů
Počet jader CPU
Frekvence CPU
Označení CPU
Hodnocení CPU (Benchmark)
Operační paměť
Kapacita operační paměti
Typ operační paměti
Pevný disk
Počet volných pozic pro HDD
Typ volných pozic pro HDD
Pevné disky celkem
Počet pevných disků
Operační systém
Operační systém
Zrušit vybrané filtry