Dell PowerEdge R710

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Servery řady Dell PowerEdge R710 jsou ideální volbou pro zefektivnění vašeho podnikání a zjednodušení správy IT. Díky rozšířeným možnostem virtualizace, vylepšené správě spotřeby a inovativnímu systému nástrojů pro správu jsou snižovány provozní náklady. Konstrukčně se jedná o server Rack 2U, jehož vnitřní uspořádání je promyšleno tak, aby organizace kabelů nebránila proudění vzduchu ani přístupu k jednotlivým komponentám. Prostřednictvím informačního LCD displeje budete mít vždy přehled o stavu serveru, jeho napájení a provozní teplotě. PowerEdge R710 je již jedenáctou generací serverů Dell s tou výhodou, že jakmile se seznámíte se správou jedné z generací, budete dobře rozumět i generaci příští, na kterou tak bude snadné přejít.

Servery pracují s procesory Intel Xeon Quad nebo Xeon Hexa Core nové generace s technologií Intel QuickPath, které zajistí, že o výpočetní výkon nebudete mít nouzi. Pro operační paměti typu DDR3 je připraveno rovnou 18 DIMM slotů, díky kterým můžete využívat až 288GB paměti RAM. S přídavnými přepážkami na pevné disky je možno připojit až šest 3,5" či osm 2,5" HDD o celkové kapacitě 12TB. Tyto parametry společně s množstvím PCI slotů, RAID řadiči a možnostmi síťového připojení a vzdálené správy, činí ze serveru Dell PowerEdge R710 atraktivní volbu pro univerzální serverové řešení.

Jestliže je pro vaše účely řada Dell PowerEdge R710 až příliš nákladná, můžete se podívat po serveru nižší série PowerEdge R410. Vyšší výkon a další možnosti pak poskytnou servery Dell PowerEdge R620. Všechny repasované servery z naší nabídky naleznete v sekci repasované servery.

Více