Dell Precision T7810

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Jestliže sháníte profesionální workstation pro náročné konstruktérské využití, grafický design, 3D modelování a podobné práce, je Dell Precision T7810 právě pro vás. Společnost Dell se vývojem pracovních stanic zabývá již mnoho let a získává pro ně ISV certifikaci, která zajišťuje bezproblémový chod profesionálních aplikací od firem jako je Adobe, Autodesk a další.

Precision T7810 je opravdu velký tower, který dokáže pracovat až se dvěma Intel Xeon procesory s 22 jádry. Pro paměť RAM typu DDR4 slouží u dvouprocesorových sestav 8 DIMM slotů. Operační paměť typu ECC kontroluje a opravuje případné chyby paměťových modulů, aby byla zajištěna co nejvyšší stabilita systému. Celkem lze osadit až 256 GB RAM. S 825W zdrojem můžeme do Presicionu T7810 vložit až dvě profesionální grafické karty nVidia Quadro nebo AMD FirePro. U disků máme široké možnosti co se týče M.2, 2,5" i 3,5" variant. Díky širokým možnostem škálovatelnosti systému si můžete pracovní stanici nakonfigurovat přesně tak, aby vyhovovala vašim potřebám.

Pokud Dell Precision T7810 nevyhovuje vašim představám, podívejte se do naší sekce počítačů na grafiku a CAD, kde najdete i dostupnější levnější modely.