Dell Venue 11

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Tabletu Dell Venue 11 se nemusíte přizpůsobovat, protože on se přizpůsobí vám. Umožňuje flexibilní způsoby práce – díky výkonným komponentám a konektivitě ho lze používat jako klasický dotykový tablet, třeba i se stylusem pro přesnější práci, dále je možno stroj zasadit do coveru se stojanem a klávesnicí, čímž se z něj stane v podstatě kompaktní notebook, nebo můžete využít dokovací stanice a připojit k ní externí LCD monitory a klávesnici s myší, čímž vznikne plnohodnotné pracovní místo, jehož základem bude právě tablet Dell Venue 11.

Business tablety Dell Venue 11 jsou zaměřeny na práci ve firemním prostředí, čemuž odpovídá i jejich operační systém, klasický x86 Windows. Díky tomu se nemusíte obávat o nekompatibilitu s aplikacemi ani dalšími zařízeními ve vaší firemní síti. Díky integrovaným kamerám, 10,8" Full HD displeji a prvotřídnímu zvuku můžete snadno pořádat videohovory a konference. Procesor Intel Core 4. generace v energeticky úsporné variantě vám zajistí plynulou práci a dlouhou výdrž při provozu na baterii. Hardware je zkrátka pečlivě vybrán pro efektivní práci i mimo zázemí vaší firmy.

Více

Video