Uživatel: Nepřihlášený

HP LaserJet Pro M402

Osobní tiskárna HP LaserJet Pro M402 je moderním zařízením s laserovým tiskem, vysokou rychlostí a pověstnou kvalitou tiskáren HP. Jedná se o aktuální model, který lze stále zakoupit i jako zcela nový. Díky svým pokročilým možnostem zabezpečení a provozu v síti se dobře hodí do takového firemního prostředí, kde není kladen důraz na příliš vysoký objem tisku. S funkcí automatického zapnutí a vypnutí si můžete nastavit, v kolik hodin a který den v týdnu se má tiskárna automaticky spustit a vypnout, takže se vám už nestane, že byste ji v pátek zapomněli vypnout a zbytečně by vám pak v kanceláři celý víkend běžela.

Díky malým rozměrům a modernímu designu se HP LaserJet Pro M402 dobře hodí i na pracovní stůl. Pro snadné a jasné ovládání je přítomen malý displej, který ocení všichni uživatelé. Správa v síti pak probíhá přes rozhraní HP Web Jetadmin, které už obvykle firemní správci IT dobře znají. Po vhodném nastavení lze tisknout rovněž z tabletu a smartphonu, takže pokud jste zvyklí pracovat za pochodu, ušetříte čas přímým tiskem bez nutnosti sedat za počítač.

Je pro vás HP M402 až zbytečně pokročilým řešením? Podívejte se na další repasované osobní tiskárny HP z naší nabídky. Potřebujete do firmy výkonnější zařízení? Pak pro vás máme velkokapacitní tiskárny HP, které pokryjí tiskové potřeby menších a středních firem.

Více

V aktuální sekci 0 produktů

Zobrazit rozšířené filtrování

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

0,0

Hodnocení produktu vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze:

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu:

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.