Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady

HP LaserJet Pro M402

Osobní tiskárna HP LaserJet Pro M402 je moderním zařízením s laserovým tiskem, vysokou rychlostí a pověstnou kvalitou tiskáren HP. Jedná se o aktuální model, který lze stále zakoupit i jako zcela nový. Díky svým pokročilým možnostem zabezpečení a provozu v síti se dobře hodí do takového firemního prostředí, kde není kladen důraz na příliš vysoký objem tisku.

Další informace o tomto novějším modelu najdete v naší recenzi tiskárny HP LaserJet Pro M402.

S funkcí automatického zapnutí a vypnutí si můžete nastavit, v kolik hodin a který den v týdnu se má tiskárna automaticky spustit a vypnout, takže se vám už nestane, že byste ji v pátek zapomněli vypnout a zbytečně by vám pak v kanceláři celý víkend běžela.

Díky malým rozměrům a modernímu designu se HP LaserJet Pro M402 dobře hodí i na pracovní stůl. Pro snadné a jasné ovládání je přítomen malý displej, který ocení všichni uživatelé. Správa v síti pak probíhá přes rozhraní HP Web Jetadmin, které už obvykle firemní správci IT dobře znají. Po vhodném nastavení lze tisknout rovněž z tabletu a smartphonu, takže pokud jste zvyklí pracovat za pochodu, ušetříte čas přímým tiskem bez nutnosti sedat za počítač.

Je pro vás HP M402 až zbytečně pokročilým řešením? Podívejte se na další repasované osobní tiskárny HP z naší nabídky. Potřebujete do firmy výkonnější zařízení? Pak pro vás máme velkokapacitní tiskárny HP, které pokryjí tiskové potřeby menších a středních firem.

Více

V aktuální sekci 2 produktů

Zobrazit rozšířené filtrování
Model
Tisk
Rozměry
Výbava

Model

Technologie tisku

Tisk barev

Duplex (oboustranný tisk)

Formát tisku

Rychlost tisku

Tisk první strany

Doporučená měsíční zátěž

Hmotnost

1

9 kg - 9 kg
(2)

Šířka

1

381 mm - 381 mm
(2)

Výška

1

220 mm - 220 mm
(2)

Hloubka

1

358 mm - 358 mm
(2)

Síťové připojení

Vstupní zásobník

Přídavný zásobník

Typ náplně/toneru

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.