HP LaserJet Pro M402

Řazení dle
Počet produktů na stránku
Filtrování podle ceny bez DPH
V aktuální sekci 1 produktů

Tiskárna HP LaserJet Pro M402DN

TISHPPRO400002

automatický duplex, síťová karta, použitý toner, kabeláž

Skladem > 50 ks
  Konfigurovat
4 490 Kč bez DPH
5 433 Kč s DPH

Osobní tiskárna HP LaserJet Pro M402 je moderním zařízením s laserovým tiskem, vysokou rychlostí a pověstnou kvalitou tiskáren HP. Jedná se o aktuální model, který lze stále zakoupit i jako zcela nový. Díky svým pokročilým možnostem zabezpečení a provozu v síti se dobře hodí do takového firemního prostředí, kde není kladen důraz na příliš vysoký objem tisku.

Další informace o tomto novějším modelu najdete v naší recenzi tiskárny HP LaserJet Pro M402.

S funkcí automatického zapnutí a vypnutí si můžete nastavit, v kolik hodin a který den v týdnu se má tiskárna automaticky spustit a vypnout, takže se vám už nestane, že byste ji v pátek zapomněli vypnout a zbytečně by vám pak v kanceláři celý víkend běžela.

Díky malým rozměrům a modernímu designu se HP LaserJet Pro M402 dobře hodí i na pracovní stůl. Pro snadné a jasné ovládání je přítomen malý displej, který ocení všichni uživatelé. Správa v síti pak probíhá přes rozhraní HP Web Jetadmin, které už obvykle firemní správci IT dobře znají. Po vhodném nastavení lze tisknout rovněž z tabletu a smartphonu, takže pokud jste zvyklí pracovat za pochodu, ušetříte čas přímým tiskem bez nutnosti sedat za počítač.

Je pro vás HP M402 až zbytečně pokročilým řešením? Podívejte se na další repasované osobní tiskárny HP z naší nabídky. Potřebujete do firmy výkonnější zařízení? Pak pro vás máme velkokapacitní tiskárny HP, které pokryjí tiskové potřeby menších a středních firem.

Více

Filtrovat zboží dle parametrů
Model
Model
Tisk
Skener
Pevný disk
Rozlišení tiskárny
Technologie tisku
Tisk barev
Duplex (oboustranný tisk)
Formát tisku
Rychlost tisku
Tisk první strany
Doporučená měsíční zátěž
Výbava
Síťové připojení
Přídavný zásobník
Typ náplně/toneru
Kapacita operační paměti
Zrušit vybrané filtry