HP LaserJet Pro M402

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Osobní tiskárna HP LaserJet Pro M402 je moderním zařízením s laserovým tiskem, vysokou rychlostí a pověstnou kvalitou tiskáren HP. Jedná se o aktuální model, který lze stále zakoupit i jako zcela nový. Díky svým pokročilým možnostem zabezpečení a provozu v síti se dobře hodí do takového firemního prostředí, kde není kladen důraz na příliš vysoký objem tisku.

Další informace o tomto novějším modelu najdete v naší recenzi tiskárny HP LaserJet Pro M402.

S funkcí automatického zapnutí a vypnutí si můžete nastavit, v kolik hodin a který den v týdnu se má tiskárna automaticky spustit a vypnout, takže se vám už nestane, že byste ji v pátek zapomněli vypnout a zbytečně by vám pak v kanceláři celý víkend běžela.

Díky malým rozměrům a modernímu designu se HP LaserJet Pro M402 dobře hodí i na pracovní stůl. Pro snadné a jasné ovládání je přítomen malý displej, který ocení všichni uživatelé. Správa v síti pak probíhá přes rozhraní HP Web Jetadmin, které už obvykle firemní správci IT dobře znají. Po vhodném nastavení lze tisknout rovněž z tabletu a smartphonu, takže pokud jste zvyklí pracovat za pochodu, ušetříte čas přímým tiskem bez nutnosti sedat za počítač.

Je pro vás HP M402 až zbytečně pokročilým řešením? Podívejte se na další repasované osobní tiskárny HP z naší nabídky. Potřebujete do firmy výkonnější zařízení? Pak pro vás máme velkokapacitní tiskárny HP, které pokryjí tiskové potřeby menších a středních firem.

Více