Repasované počítače Core 2 Duo

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty
Intel Core2 Duo

Procesory Intel Core 2 Duo byly dlouhá léta v oblasti repasovaných počítačů jedním z nejrozšířenějších desktopových procesorů vůbec. Najdeme je zejména v počítačích Dell OptiPlex 780, kde zaujímají pozici levného, avšak plně dostačujícího řešení. Mají velice široké využití v kanceláři, obchodě, ale také doma na prohlížení internetu, práci s dokumenty i sledování multimédií. Jejich nástupcem jsou procesory Intel Core i, nejčastěji typu Intel Core i5.

Technologie Intel Core

Intel Core 2 Duo jsou dvoujádrové 64 bitové procesory, založené na technologii Core. Větší L1 a L2 paměti vedou společně s "chladnou" technologií Core k vyššímu výkonu, a to až o 33 % (u videa) oproti procesorům Intel Pentium se stejnou frekvencí.

Řady dvoujádrových procesorů Intel Core 2 Duo jsou označeny písmenem "E". Veliká výhoda těchto procesorů spočívá v menším odběru proudu a ke snížení zahřívání procesoru. Díky nižším teplotám uvnitř skříně je šetřena životnost vnitřních komponent.