Zebra ZT420

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Tiskárna Zebra ZT420 vám zajistí rychlý a přesný tisk čárových kódů na etikety a štítky. K dispozici je mnoho druhů etiket na kotoučích, takže si můžete vybrat přesně takovou etiketu, jaká vám bude vyhovovat, a to nejen rozměrově, ale i materiálově.

Model Zebra ZT420 je určen do náročných provozů, kde snadno pokryje vaše tiskové potřeby. Podporován je termotransferový i přímý termální tisk s rozlišením 203 nebo 300 dpi. Tiskárnu lze připojit do sítě a tisknout vzdáleně. K dispozici jsou volitelné moduly, například řezačka pro snadnou práci s nekonečnou rolí, pokud potřebujete každý štítek jinak dlouhý, dále odlepovač a navíječ. Pro snadné ovládání i bez připojeného PC slouží ovládací panel s displejem přímo na tiskárně.

Zebra ZT420 je opravdu masivní a bytelná tiskárna, na kterou se při tisku etiket a čárových kódů můžete spolehnout. Další modely tiskáren Zebra najdete v naší sekci repasovaných tiskáren.