Uživatel: Nepřihlášený

Dell OptiPlex 980

Počítače řady Dell OptiPlex 980 v provedení Mini-Tower, Desktop a Small Form Factor jsou určeny pro uživatele, kteří hledají spolehlivý a výkonný stroj na každodenní použití. Prověřená značka Dell a výborný poměr ceny a výkonu jsou vhodným řešením i pro firemní sféru. K počítači můžete připojit až čtyři monitory a vytvořit si tak pracovní prostředí s nevídanými možnostmi. Společnost Dell také vyvinula řešení na redukci hluku, takže se můžete těšit na práci či zábavu nerušenou nepříjemným hučením. Počítače jsou navíc vyvíjeny s ohledem na životní prostředí a nízkou energetickou náročnost, čemuž dopomáhá řízení spotřeby Dell Energy Smart. K dispozici jsou rovněž volitelná řešení pro ochranu důležitých dat. Skříně počítačů jsou uzpůsobeny pro bezproblémový přístup k HW bez použití nářadí.

Počítače jsou dodávány s chipsetem Intel Q57 Express a procesorem řady Intel Core i5, nebo Intel Core i7. Rychlá operační paměť RAM DDR3 může být rozšířena až na 16 GB. Rozměry počítače se liší podle provedení a najít je můžete na oficiálních stránkách výrobce.

Jestliže je pro Vaše účely řada OptiPlex 980 nedostačující, můžete se podívat po výkonnějším modelu Dell OptiPlex 990. Zajímat by Vás mohl také o něco levnější počítač Dell OptiPlex 960. Další kvalitní repasované počítače naleznete v sekci repasované počítače.

Více

Prodej ukončen

Litujeme, ale tato produktová řada byla vyprodána, jedná se o starý model. Jako alternativu vám můžeme nabídnout jeho nástupce, Dell OptiPlex 780 , který dosahuje lepších parametrů a vyššího výkonu při pouze nepatrně vyšší ceně.

Další alternativní produktové řady: Dell OptiPlex 780 , Dell OptiPlex 790 , Dell OptiPlex 990

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

Alternativní zboží

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

4,3

Hodnocení produktu Počítač Dell OptiPlex 980 vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Počítač Dell OptiPlex 980 se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze: Počítač Dell OptiPlex 980

Tyto počítače jsme kupovali hlavně kvůli procesorům i5. Je pravda, že k nám do kanceláře jsou asi zbytečné, ale jsme spokojeni a můžu doporučit.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Super model. Výborný do kanceláří. Jen už trochu drahý.

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu: Počítač Dell OptiPlex 980

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.