Dell Precision T3500

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Pod tímto názvem se skrývá nástupce velmi úspěšného modelu Dell Precision T3400, který ve své době vévodil prodeji repasovaných pracovních stanic a je dodáván ve variantách se dvoujádrovým, čtyřjádrovým a šestijádrovým procesorem. Novější řada Precision T3500 již obsahuje procesory serie XEON 3500 a 5500 s vyšším hodnocením v benchmarku, paměti typu DDR3 a mnoho dalších vylepšení.

Unvnitř a vně

Skřín stanice Precision T3500 je na první pohled totožná se starším modelem, ale mnoho vylepšení se skrývá uvnitř. Mimo zmíněného procesoru zde najdete chipset Intel X58 a grafické karty nVidia Quadro FX 4800, 3800, 1800, 580, NVS295 nebo ATI FirePro V8700, 5700 a V3750 s podporou duálního zobrazení na více než jednom monitoru.

Zaměření

Dell Precision T3500 je navržen pro náročněší uživatele se zájmem o grafiku nebo střih videa. Dell zapracoval také na ISV certiifikaci stroje pro aplikace CATIA, Pro\ENGINEER, NX, Inventor, One Space, MasterCAM, ANSYS, Patran, 3D Studio Max, LightWave 3D atd. Díky profesionálním grafickým kartám nVidia Quadro a AMD FirePro je vhodný pro práci s komplexními 3D projekty.

Konstrukce

Pevná kovová skříň po rozměrech 44 x 17 x 47 cm je uzpůsobena k použití jak svisle (tower) tak vodorovně (desktop). Celková hmotnost stroje se vyšplhala na 18 kg, což je dáno především pevnou a propracovanou konstrukcí s mnoha komorami a ventilačními otvory.

Distribuce

T3500 dodáváme na trh od roku 2013, kdy také tato řada získala velkou oblibu u našich zákazníků. Velmi žádaný model jsme začali dodávat i ve variantě s šestijádrovým procesorem a celkem jsme prodali téměř tisíc kusů těchto Precisionů. Obrovský zájem ze strany zákazníků nás donutil držet tento model stále skladem a připravit si dostatek náhradních dílů pro případné záruční nebo pozáruční opravy.

Poruchovost

Poruchovost Dell Precision T3500 se u nás pohybuje někde kolem hranice 0,5 % a omezuje se obvykle na závadu pevného disku, případně paměti RAM. Toto je velmi doprá zpráva pro všechny majitele těchto strojů. Pevný disk (za předpokladu poctivého zálohování) i paměť RAM lze za výhodných cenových podmínek snadno vyměnit, což neplatí u řad Precision T5500 a T7500.

Proč precision?

Řada zákazníků se nás ptá, proč nekoupit běžný spolehlivý kancelářský počítač OptiPlex a investovat do Precisionu. Odpověď je jednoduchá. Výkonná grafická karta, propracovanější a lépe chlazený case, rychlejší procesory, možnost použítí více pevných disků zapojených do RAIDu, možnost osazení vyšší kapacity RAM, HDD a škálovatelnost celého systému s podporou výkonějšího zdroje.

Více

Video
youtube_tp29Va2s6cE