Uživatel: Nepřihlášený

Dell Precision T3500

Pod tímto názvem se skrývá nástupce velmi úspěšného modelu Dell Precision T3400, který ve své době vévodil prodeji repasovaných pracovních stanic a je dodáván ve variantách se dvoujádrovým, čtyřjádrovým a šestijádrovým procesorem. Novější řada Precision T3500 již obsahuje procesory serie XEON 3500 a 5500 s vyšším hodnocením v benchmarku, paměti typu DDR3 a mnoho dalších vylepšení.

Unvnitř a vně

Skřín stanice Precision T3500 je na první pohled totožná se starším modelem, ale mnoho vylepšení se skrývá uvnitř. Mimo zmíněného procesoru zde najdete chipset Intel X58 a grafické karty nVidia Quadro FX 4800, 3800, 1800, 580, NVS295 nebo ATI FirePro V8700, 5700 a V3750 s podporou duálního zobrazení na více než jednom monitoru.

Zaměření

Dell Precision T3500 je navržen pro náročněší uživatele se zájmem o grafiku nebo střih videa. Dell zapracoval také na ISV certiifikaci stroje pro aplikace CATIA, Pro\ENGINEER, NX, Inventor, One Space, MasterCAM, ANSYS, Patran, 3D Studio Max, LightWave 3D atd. Díky profesionálním grafickým kartám nVidia Quadro a AMD FirePro je vhodný pro práci s komplexními 3D projekty.

Konstrukce

Pevná kovová skříň po rozměrech 44 x 17 x 47 cm je uzpůsobena k použití jak svisle (tower) tak vodorovně (desktop). Celková hmotnost stroje se vyšplhala na 18 kg, což je dáno především pevnou a propracovanou konstrukcí s mnoha komorami a ventilačními otvory.

Distribuce

T3500 dodáváme na trh od roku 2013, kdy také tato řada získala velkou oblibu u našich zákazníků. Velmi žádaný model jsme začali dodávat i ve variantě s šestijádrovým procesorem a celkem jsme prodali téměř tisíc kusů těchto Precisionů. Obrovský zájem ze strany zákazníků nás donutil držet tento model stále skladem a připravit si dostatek náhradních dílů pro případné záruční nebo pozáruční opravy.

Poruchovost

Poruchovost Dell Precision T3500 se u nás pohybuje někde kolem hranice 0,5 % a omezuje se obvykle na závadu pevného disku, případně paměti RAM. Toto je velmi doprá zpráva pro všechny majitele těchto strojů. Pevný disk (za předpokladu poctivého zálohování) i paměť RAM lze za výhodných cenových podmínek snadno vyměnit, což neplatí u řad Precision T5500 a T7500.

Proč precision?

Řada zákazníků se nás ptá, proč nekoupit běžný spolehlivý kancelářský počítač OptiPlex a investovat do Precisionu. Odpověď je jednoduchá. Výkonná grafická karta, propracovanější a lépe chlazený case, rychlejší procesory, možnost použítí více pevných disků zapojených do RAIDu, možnost osazení vyšší kapacity RAM, HDD a škálovatelnost celého systému s podporou výkonějšího zdroje.

Více

V aktuální sekci 9 produktů

Zobrazit rozšířené filtrování
Procesor
Model a provedení
Operační paměť
Grafická karta
Pevný disk
Porty
Operační systém
Rozměry
Výbava

Optická mechanika

Šířka

1

171 mm - 171 mm
(9)

Výška

1

448 mm - 448 mm
(9)

Hloubka

1

471 mm - 471 mm
(9)

Hmotnost

1

17.7 kg - 17.7 kg
(9)

USB 3.0

USB 2

LPT

PS2

HDMI

VGA

DVI

DisplayPort

eSATA/USB

COM

Operační systém

Kapacita pevného disku

Typ pevného disku

Typ grafické karty

Grafická karta

Hodnocení grafiky (Benchmark)

1

444 bodů - 1878 bodů
(9)

Kapacita operační paměti RAM

Typ operační paměti RAM

Maximální kapacita paměti RAM

Model

Provedení (typ CASE)

Typ CPU

Počet jader CPU

Frekvence CPU

Hodnocení CPU (Benchmark)

1

4269 bodů - 9880 bodů
(6)

Generace procesoru

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

4,8

Hodnocení produktu Počítač Dell Precision T3500 vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Počítač Dell Precision T3500 se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze: Počítač Dell Precision T3500

Tahle stanice je také velice dobrá, zákazníci kterým jsme jí dodali si jí velice pochvalují. Jsem správce síťí pto firmy.

Kvalitní stroj, který osobně používám, po doplnění o SSD disk je to perfektní pracovní stanice ve spojeni s 24" monitorem DELL také od Vás

Bez textového hodnocení.

Těchto mašin v různých konfiguracích mám mezi lidmi několik, když se podaří je to hodně muziky za dobrou cenu.

Bez textového hodnocení.

Vynikající výkon. Vhodný pro grafiky. Kvalitní šasi.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Vhodný především pro práci s náročnými grafickými aplikacemi. Již v samotném základu lze tedy očekávat dostatečnou kapacitu v této oblasti. Součástí počítačové sestavy je tak grafická karta NVIDIA Quadro NVS 295 nebo NVIDIA Quadro FX 4800, která je podstatně výkonnější.Mohu jen doporučit

Dobrá volba pracovní stanice. PC Dell Precision je nejvyšší modelová řada od Delu. Doporučujeme změnu HDD za disk s větší kapacitou, zvýšení paměti na min.8GB a Win.64bit.

Odebral jsem 2 kusy. Jsou vzorně vyčštěné, mají tichý chod. Jeden zákazník ocenil paralelní port a com1 na jeho ISDN. Nemáme s nimi problémy a jsou spolehlivé a rychlé.

Kvalitní pracovní stroj, možnost dalšího rozšíření, nadčasový design.

Kvalitní zpracování, stabilní výkon

Bez textového hodnocení.

Celá řada pracovních stanic Precision od Dellu je super ! Stačí si vybrat dle nároků na výkon.Od doby co se prodávají použité/repasované už neskládám PC z dílů. T3500 je vynikající volba, zvláště po osazení SSD diskem. IT Martin

Používáme ve firmě jako malý server s RAID a je výborný, asi časem přikoupím stejný domů.

Bez textového hodnocení.

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu: Počítač Dell Precision T3500

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.