Uživatel: Nepřihlášený

HP LaserJet P2015

Tiskárna HP LaserJet P2015 je výrobcem dodávána v několika variantách. Základní varianta P2015 (CB366A) obsahuje základní ruční podavač na 50 listů a pevný vstupní zásobník s kapacitou 250 listů a standardní konektor USB pro připojení k počítači či notebooku. Vyšší varianta s označením P2015D (CB367A) je navíc oproti první verzi doplněna o automatický duplex umístěný uvnitř tiskárny. Třetí variantou je P2015DN (CB368A), která oproti P2015D disponuje navíc síťovou kartou s konektorem RJ45. Tato varianta je podle našich zkušeností mezi zákazníky nejvíce oblíbená, a také proto jsme jí dodali už více jak 2000 kusů. Poslední, nejvyšší verze, je označována jako P2015x (CB369A). Tato verze vychází z předchozí varianty a je navíc doplněna o přídavný zásobník (Q5931A) s kapacitou 550 listů. Dlužno dodat, že přídavný zásobník z verze 2015x je možné použít i u ostatních modelů, což se hojně stává. Toto příslušenství najdete v našem eshopu v konfigurátoru u příslušného modelu.

Všechny výše uvedené verze mají shodné parametry. Především se jedná o kapacitu výstupního zásobníku (125 listů), zadní podavač pro speciální typ tiskových medií a základní paměť 32 MB rozšířitelnou pomocí přídavných modulů až na 288 MB.

Každou tiskárnu posuzujeme i z pohledu spotřebního materiálu. HP LaserJet 2015 pracuje s tonerem Q7553A (3 000 potisknutý stran) a Q7553X (7000 potisknutých stran). Nejedná se o nikterak závratnou kapacitu, ale díky masovému používání tohoto modelu je k dispozici i široká paleta alternativních výrobců, kteří doslova chrlí tyto typy toneru. Výslednou cenu tedy považujeme za velmi atraktivní.

HP LaserJet P2015 je obvykle prezentována jako malá osobní tiskárna, čemuž odpovídá doporučená měsíční zátěž 3 000 stran a maximální zátěž 15 000 stran měsíčně. Přiznejme si, že tyto hodnoty nevyhovují obvyklým požadavkům na velké síťové tiskárny.

V naší kanceláři jsme jeden kus této tiskárny provozovali přibližně 3 roky a musím konstatovat, že výrobce odvedl velmi dobrou práci. Za celou dobu nedošlo k jediné závadě a nebyla potřeba jediná odstávka (mimo dobu nutnou na výměnu toneru). Tiskárna byla zatěžována poměrně velkým počtem dokumentů, které jsme na ni odesílali přes síť z více počítačových stanic. I přes konstatování v předchozím odstavci můžeme s čistým srdcem tiskárnu doporučit nejen do domácností, ale i do menších a středních firem, a dále také všude, kde potřebujete tisknout z více stanic a nechcete utrácet za velkou síťovou tiskárnu typu HP LaserJet 5200DTN.

Jednou z nesporných výhod tohoto modelu je kompaktní provedení ve tvaru krychle o rozměrech 350 x 362 x 256 mm a poměrně nízká hmotnost 11 kg, která vám usnadní manipulaci.

Vysokou spolehlivost dle naší osobní zkušenosti také potvrzuje výsledek sledování počtu reklamací, který se u modelu HP 2015 pohybuje kolem 0,06 %.

Více

V aktuální sekci 0 produktů

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

4,2

Hodnocení produktu Tiskárna HP LaserJet 2015 vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Tiskárna HP LaserJet 2015 se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze: Tiskárna HP LaserJet 2015

Bez textového hodnocení.

Velmi dobrý držák, u nás už vytisknul 35000 a tisknul i předtím 29000. Měníme jen repasované cartridge. Z jedné jsme vytiskli 7655 dokumentů.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Vysokokapacitní zásobník a listy, dobrá rychlost tisku

Velmi rychlá, levný tisk při použití alternativních tonerů.

Bez textového hodnocení.

Toto je tiskárna pro čechy. Alternativní toner se do ní dá sehnat kolem 500kč a vydrží zhruba na 7000 stran. To nemá konkurenci. Doporučuji kupovat rovnou se síťovým rozhraním. I když USB s převodníkem na LAN funguje taky spolehlivě (Win7). S věkem odchází gumový váleček v podavači papírů, lze jej mokrým hadrem vyčistit, ale jednou to přijde. Stojí ale cca 200kč :)

Bez textového hodnocení.

spolehlivá domů i do malé kanceláře, s tonerem Q7553X zajímavé náklady na provoz

Bez textového hodnocení.

Občas se při určitých tiscích zakousnou - prý je to nedostatkem RAM v tiskárně, ale za ty peníze dělají 99% času skvělou službu, tisk je téměř zadarmo.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Spokojenost i já používám.

Rychlá a úsporná tiskána. Vzvláště při použití velkých neoriginálních tornerů vyjde tisk jedné stránky na pár halířů.

Bezproblémový stroj pro menší skupiny. Zvládá i větší zatížení. Omezením je potom velikost toneru a zásobníku na papír ve standardní verzi.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu: Tiskárna HP LaserJet 2015

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.