HP LaserJet 3015

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Repasovaná tiskárna HP Laser Jet P3015 je vhodným řešením pro každého, kdo byl spokojen s velmi oblíbeným modelem levné laserové tiskárny HP Laser Jet P2015, ale potřebuje již novější a výkonnější model. Oproti svému předchůdci je LaserJet P3015 lepší ve všech ohledech, kromě rozměrů a ceny. Přestože její hmotnost je nižší, zabere vám v kanceláři o trochu více místa. Oproti velkokapacitním tiskárnám je však stále kompaktní a vhodná i na stůl vedle počítače. Prodejní cena je pak přirozeně o trochu vyšší, v závislosti na ceně výroby.

Výhody a vylepšení modelu HP LaserJet P3015 oproti jeho předchůdci P2015 mají jednoznačně vyšší váhu, než dvě výše uvedené nevýhody. Jedná se o rychlost tisku až 40 stran za minutu, tisk první strany již za 7 vteřin, podstatně vyšší maximální měsíční zátěž, lehčí provedení a celkovou modernizaci součástí. Zkrátka vylepšení v důležitých směrech, jak bychom od novějšího modelu přirozeně očekávali.

Pokud máte dobrou zkušenost se zmiňovaným předchozím modelem, ale nemůžete jej sehnat ve verzi se síťovou kartou a duplexem, která je nejoblíbenější a proto málo dostupná, zkuste přejít na novější laserovou tiskárnu HP LaserJet P3015. Sami pak nejlépe poznáte, že investice do inovace se vyplatí.