Uživatel: Nepřihlášený

Dell Precision M4600

Notebooky Dell Precision M4600 se vyjímají svou širokou využitelností a špičkovým grafickým i výpočetním výkonem. Jestliže potřebujete mobilní stanici s výkonem a možnostmi stolního PC, je tato řada určena právě pro Vás. Technologie AMD Eyefinity totiž umožňuje využívání až tří monitorů u zařízení bez doku a až pěti monitorů s dokem. Svůj notebook tak můžete využít jako základ pohodlného a plnohodnotného pracovního místa. Modely Dell Precision M4600 jsou navíc kompatibilní s příslušenstvím pro modely Dell Latitude řady E. Díky technologii NVIDIA Optimus pro řízení grafického výkonu a inteligentní přepínání režimů však můžete s notebookem bez obav pracovat i na cestách, aniž byste se museli obávat o výdrž baterie.

Šasi je vyvedeno v elegantním, profesionálním designu z hliníko-hořčíkové slitiny. O bezpečnost Vašich dat před mechanickým poškozením se stará senzor volného pádu, který ochrání Váš disk v případě, že notebook upustíte. Stroj je navíc testován dle vojenské normy MIL-STD 810G.

Notebooky jsou dodávány s chipsetem Mobile Intel QM67 Express a vícejádrovým procesorem řady Intel Core i5, případně Intel Core i7, a to dokonce i ve verzi Quad Extreme Edition. O vykreslování obrazu se stará pokročilá profesionální grafická karta NVIDIA Quadro 1000M nebo NVIDIA Quadro 2000M s 2GB vlastní paměti, či AMD FirePro M5950 Mobility Pro s 1GB GDDR5 paměti. Díky displeji o velikosti 15,6" mají notebooky rozměry 37,6cm x 3,6cm x 25,6cm a na svou výbavu váží příjemných 2,79kg i s baterií. Displej nabízí rozlišení 1366x768, či Full HD 1920x1080 UltraSharp, a to dle konkrétního modelu. Zařízení disponuje také optickou DVD mechanikou, potřebnou bezdrátovou konektivitou a velkým množstvím konektorů.

Jestliže je pro Vaše účely řada M4600 nedostačující, můžete se podívat po novější generaci, modelu Dell Precision M4700. Předešlá levnější generace nese označení Dell Precision M4500. Zajímat by Vás mohl také výkonnější model s displejem o velikost 17", Dell Precision M6600. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více informací na oficiálních stránkách výrobce.

Více

V aktuální sekci 0 produktů

Zobrazit rozšířené filtrování

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

4,5

Hodnocení produktu Notebook Dell Precision M4600 vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Notebook Dell Precision M4600 se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze: Notebook Dell Precision M4600

Oproti M4500 téměř bezporuchový, brali jsme jich více na práci v CADu a nemůžu si stěžovat. Sice jsem na něm nepracovala, ale kolegové jsou velmi spokojení (naprosto bez reklamace)

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Super! Na jakoukoliv práci ideální. Není moc na nošení.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu: Notebook Dell Precision M4600

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.