Dell Precision M6600

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Notebooky Dell Precision M6600 jsou robustní a spolehlivé stroje, zaměřené na vysoký výkon pro nejnáročnější uživatele. Šasi z hliníko-hořčíkové slitiny, senzor volného pádu pro ochranu pevného disku a volitelné řešení Dell DataSafe Encryption zabezpečí stroj po stránce hardwaru i softwaru. S dokovací stanicí je k notebooku možno připojit až 5 monitorů, čímž si můžete vytvořit profesionální pracovní prostředí. Výkon stroje je optimalizován podle požadavků softwarových produktů pod certifikací ISV, zaměřených na design, animování, modelování a architektonické projektování. Modely Dell Precision M6600 jsou navíc kompatibilní s příslušenstvím pro modely Dell Latitude řady E.

Notebooky jsou dodávány s chipsetem Intel QM67 Express a vícejádrovým procesorem řady Intel Core i7, a to dokonce i ve verzi Quad Extreme Edition. O vykreslování obrazu se stará jedna z výkonných profesionálních grafických karet NVIDIA Quadro s 2GB vlastní paměti, či ATI FirePro M8900 s rovněž 2GB DDR5 paměti. Díky displeji o velikosti 17" mají notebooky rozměry 41,6cm x 3,7cm x 27cm a na svou výbavu váží přijatelných 3,5kg i s baterií. Display nabízí rozlišení 1600x900 nebo 1920x1080, a to dle konkrétního modelu. Zařízení je vybaveno také optickou DVD, případně Blu-ray mechanikou, potřebnou bezdrátovou konektivitou a řadou konektorů.

Jestliže je pro Vaše účely řada M6600 příliš nákladná, můžete se podívat po levnějším notebooku předchozí generace, modelu Dell Precision M6500. Zajímat by Vás mohl také model s displejem o velikost 15,6", Dell Precision M4600. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více informací na oficiálních stránkách výrobce.

Více